Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

pmlody spoko, nie mam w planach zamążpójścia :mrgreen: także jak dla mnie to nie ma sprawy :mrgreen:

 

-- Śr sie 31, 2011 9:30 pm --

 

ech, bedziesz miala takiego zlotego chlopca za meza jak ja, to zobaczysz :mrgreen:

Ona właśnie tego jeszcze nie rozumi :P:mrgreen:

mloda jeszcze jest :) jeszcze zrozumi :)
pff żonate i dzieciate... :roll: co WY wiecie o prawdziwym życiu... :twisted::mrgreen: :roll: :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy tak mowi.... pozatym nie wiesz co tracisz :) fakt ze takich zlotych chlopcow jak ja to juz malo zostalo.. :roll: ale szukaj szukaj :)

 

-- 31 sie 2011, o 20:31 --

 

pff żonate i dzieciate... :roll: co WY wiecie o prawdziwym życiu... :twisted::mrgreen: :roll: :P

jakie dzieciate jakie dzieciate??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy tak mowi.... pozatym nie wiesz co tracisz :) fakt ze takich zlotych chlopcow jak ja to juz malo zostalo.. :roll: ale szukaj szukaj :)

 

-- 31 sie 2011, o 20:31 --

 

pff żonate i dzieciate... :roll: co WY wiecie o prawdziwym życiu... :twisted::mrgreen: :roll: :P

jakie dzieciate jakie dzieciate??

szkoda czasu na szukanie :mrgreen:

 

jeżeli chodzi o dzieciate to o naLeśniku mówiłam... :roll: chyba że Twoja małżowina szykuje jakąś niespodziankę... :twisted::mrgreen::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pff żonate i dzieciate... :roll: co WY wiecie o prawdziwym życiu... :twisted::mrgreen: :roll: :P

no widzisz młoda jak ty nic o życiu nie wiesz, myślisz że małżeństwo to kierat i dyby a tu proszę :P:P:P:mrgreen::mrgreen:

 

DSC_0143.jpg

e tam... F1 to nuda :? :roll: akurat dla starych małżeństw :twisted: ja tam wolę wuerce 8) :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wuerce są dla ciotek, moja łajf woli lepsze :twisted::twisted::twisted:

 

 

 

[ http://farm5.static.flickr.com/4051/4531021178_b5a87f2e83_z.jpg ]

tyle tu traktorów na zdjęciu, że nie wiem na którego patrzeć... :twisted::mrgreen::P

 

-- Śr sie 31, 2011 9:48 pm --

 

jak chcesz z moja wife to w pazdzierniku albo w sobote ktoras a jak nie to ja zawsze i wszedzie :)

a pan panie nalesnik?? :twisted: moze byc autobusem :)

szczerze mówiąc liczyłam, że może da się coś zmontować w przyszłym tygodniu... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...