Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Lanek, Dobre maja piwo bo ode mnie

Jeżeli to czeskie takie ciemne dobre jest od Ciebie to trzeba bylo od razu mówić, inaczej byśmy się rozliczali :mrgreen:

No chłopy wpisywać sie na liste :twisted:

Jeszcze może zwerbuje Polsalera na piątek, niedługo ma być u mnie Siekla to i jego przydusze :wink:

PS. W końcu coś się dzieje w tym naszym Lublinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto jeździ srebrnym GT-kiem po Lublinie?? Wczoraj widziałem go na ul. Okopowej, kolega nie zrozumiał mojego przyjaznego gestu w postaci pomachania ręką...

jeśli to sedan to może Otori ale on stacjonuje raczej w Wawie.

otori.th.jpg

 

Jeśli to kombi to jest kilka opcji:

była fura kolegi QSY

 

qsy.th.jpg

 

jest też taki, to kolega niezrzeszony :wink:

brzozus.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździ też GT'k srebrny sedan,srebrne felgi, tak na oko MY97/98, kilka razy się z nim mijałem i nawet nie spojrzał w moją stronę, tak jakbym jechał maluchem (nie obrażając nikogo) :mrgreen: Robił wrażenie że Subaru wogóle go nie interesuje.

A kto jeździ czarnym Forkiem taki ok. '05, z tyłu jakas reklama(coś związane z energetyką chyba). Kilka razy machaliśmy sobie ale świniacza nie widziałem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Forek kiedyś leciał na Warszawe i ledwo co uniknął czołówki z TIRem... Strach w oczach :neutral:

 

[ Dodano: Pią Mar 12, 2010 7:14 am ]

No i znów zima:D Może w związku z tym, zamiast napić się promili spalimy trochę oktanów ślizgając się gdzieś?? Co wy na to?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie topnieje ale zapowiadają opady jeszcze dzisiaj wieczorem także można by się umówić koło 20 na jakimś parkingu i troszkę się poślizgać :mrgreen: - tym razem zabiorę ze sobą cherbatkę na rozgrzanie :razz: czekam na info...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nigdy mandatu nie miałem więc ja przyjadę popatrzeć i udokumentować jazdę po parkingu teskowym czy może raczej obi :wink:

Aczkolwiek z tego co widzę za oknem to już nie ma po czym jeździć.

Rozumiem że jest to alternatywa dla piwnego spota jak będzie śnieg. Czyli która godzina? 21?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22?? Późno. Może troszkę wcześniej?? Bo dzisiaj piątek piąteczek piątunio i trzeba zdezynfekować duszę delikatnie :mrgreen::twisted: 20?? Byłoby najlepiej. Choć nie wiem jak reszta bo miał byś spocik w Czeskiej na browarku. W razie czego to mój numer to dzwońcie 782661031 gdzie jesteście to się pojawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...