Skocz do zawartości

Koniec roku


nemo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do Dyrekcji czy w związku ze zbliżającym sie końcem roku przewiduje jakies obniżki w celu pozbycia sie nie sprzedanych aut. A moze jakies promocje np. klima gratis albo cos w tym deseniu wiem ze zdażają sie takie rzeczy i mozna na zyskać czekając do konca roku z zakupem auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym sie przylaczyc do powyzszego postulatu. Pomimo tego, ze wydaje sie on dosc ryzykowny w swej wymowie, to mam jeszcze w pamieci sloneczna akcje, korej efekty byly bardzo oszalamiajace. Wowczas moglem tylko juz poogladac piekny model Imprezy z ponad-standardowym wyposazeniem w atrakcyjnej cenie - niestety to byl juz egzemplarz sprzedany, a wiecej juz nie bylo! Byla to dla mnie dosc ostra nauczka, ze w czasie wakacyjnej aury nie nalezy oddawac sie bezgranicznie lenistwu! Trzeba trzymac reke na pulsie - co od jakiegos czasu staram sie czynic :lol:

Pzdr dla Szanownej Dyrekcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Dziękuję za sugestię. Problem polega na mtym, że klima jest u nas i tak w standardzie (wyjątek - Justy).

Ponadto raczej nie nadążamy z dostawami, więc problematyka nadmiernego stanu magazynowego, tak typowa dzisiaj w Polsce w sieciach motoryzacyjnych nas nie dotyczy.

Ponadto, jak wiadomo, oferowaliśmy wersje specjalne Forester 5-ive (już sprzedane wszystkie) oraz XL - special (jakieś auto jeszcze jest) i Imprezę RS (te, które zamówilismy zostały sprzedane, ale można jeszcze "domówić").

Nad ew. obniżkami zamierzamy sie zastanowić w ostatnim tygodniu roku - zależnie od magazynu i ew. zmian podatkowych.

Z pewnością o decyzjach będziemy informowali na tym forum (dla tych z dobrą pamięcią: liczba mnoga ponownie nie oznacza mojej "manii wilekości", lecz fakt omawiania takiej tematyki z szefem sprzedaży :wink: )

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczba mnoga nie oznacza mojej "manii wilekości"

 

No prosze .............. Szara Dyrekcyjna Eminencja. Tytuł "Ojciec Dyrektor" zobowiązuje do bardziej monarchistycznych zachowań. Liczba mnoga oznacza tylko że Dyrekcja sie dwoji i troji dla kochanych klientów.

 

I tym sposobem opróżniłem całe opakowanie wazeliny.

 

Matka Plejadosko Forumoska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferowaliśmy wersje specjalne Forester 5-ive (już sprzedane wszystkie)

 

I rozumiem, ze w przyszlym roku tej wersji juz nie mozna sie spodziewac?

 

EDIT: W miedzyczasie sam sobie odpowiedzialem na to pytanie przy uzyciu szarych komorek.... Ale pytanie jest o tyle aktualne, czy juz mozna dzisiaj powiedziec cos na temat ewentualnych innych promocyjnych wersji Forka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

:idea: :wink:

Nie mamy jeszcze konkretnych planów co wersji specjalnych Forestera.

Ze względu na rosnąca popularność Legacy przygotowujemy specjlaną wersję Legacy 2.0 kombi.

Szczegóły już wkrótce :D (ale jeszcze nie teraz :twisted: ).

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...