Skocz do zawartości

Forester popiskuje przy dodawaniu i ujmowaniu gazu


esilon

Rekomendowane odpowiedzi

podczas delikatnej jazdy niezaleznie od biegu ( na wstecznym tez ) słychać popiskiwanie co jakis czas , krótkie i delikatne, po rozmaitych próbach zauwazyłem, że podczas dodawania i ujmowania gazu ten wkurzający efekt wystepuje , powtarza sie z każdym kolejnym krótkim dodaniem i ujęciem gazu, co to może byc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy popiskiwanie zmienia "tonację" w zależności od obrotów?. Jeżeli tak jak jak wygląda w twoim Forku stan pasków

 

to nie jest popiskiwanie ciągłe tylko krótkie a dodatkowo zaobserowałem, że na zimnym silniku nie wystepuje, dopiero po przejechaniu paru km słychać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwigienka przepustnicy, pedał gazu, linka o coś ociera?

 

 

nie nie, jak sie jedzie z górki hamując silnikiem, to na nierównościach słychac , na luzie cisza, to ma jakis związek z napedem, cos luźne jest , łozysko jakies, jakas "podpora" wału ? ? ?

 

[ Dodano: Wto Lip 01, 2008 9:21 am ]

ewidentnie słychac podczas "obciążania" napedu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas delikatnej jazdy niezaleznie od biegu ( na wstecznym tez ) słychać popiskiwanie co jakis czas , krótkie i delikatne, po rozmaitych próbach zauwazyłem, że podczas dodawania i ujmowania gazu ten wkurzający efekt wystepuje , powtarza sie z każdym kolejnym krótkim dodaniem i ujęciem gazu, co to może byc ?

 

Sprawdz tłumik. wiem że dziwne, ale u mnie właśnie tłumik wydaje takie dziwne dźwięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...