Jump to content

Forester popiskuje przy dodawaniu i ujmowaniu gazu

esilon
 Share

Recommended Posts

podczas delikatnej jazdy niezaleznie od biegu ( na wstecznym tez ) słychać popiskiwanie co jakis czas , krótkie i delikatne, po rozmaitych próbach zauwazyłem, że podczas dodawania i ujmowania gazu ten wkurzający efekt wystepuje , powtarza sie z każdym kolejnym krótkim dodaniem i ujęciem gazu, co to może byc ?

Czy popiskiwanie zmienia "tonację" w zależności od obrotów?. Jeżeli tak jak jak wygląda w twoim Forku stan pasków?

[ Dodano: Nie Cze 29, 2008 10:30 am ]

Może któryś jest luźny

Czy popiskiwanie zmienia "tonację" w zależności od obrotów?. Jeżeli tak jak jak wygląda w twoim Forku stan pasków

to nie jest popiskiwanie ciągłe tylko krótkie a dodatkowo zaobserowałem, że na zimnym silniku nie wystepuje, dopiero po przejechaniu paru km słychać

Dźwigienka przepustnicy, pedał gazu, linka o coś ociera?

nie nie, jak sie jedzie z górki hamując silnikiem, to na nierównościach słychac , na luzie cisza, to ma jakis związek z napedem, cos luźne jest , łozysko jakies, jakas "podpora" wału ? ? ?

[ Dodano: Wto Lip 01, 2008 9:21 am ]

ewidentnie słychac podczas "obciążania" napedu

podczas delikatnej jazdy niezaleznie od biegu ( na wstecznym tez ) słychać popiskiwanie co jakis czas , krótkie i delikatne, po rozmaitych próbach zauwazyłem, że podczas dodawania i ujmowania gazu ten wkurzający efekt wystepuje , powtarza sie z każdym kolejnym krótkim dodaniem i ujęciem gazu, co to może byc ?

Sprawdz tłumik. wiem że dziwne, ale u mnie właśnie tłumik wydaje takie dziwne dźwięki.

Sprawdz tłumik. wiem że dziwne, ale u mnie właśnie tłumik wydaje takie dziwne dźwięki.

w Aso Koper mechanik pierwsze co stwierdził to własnie, że to wydech i miał rację , teraz jest OK :cool: