Skocz do zawartości

Do forumowicza SK


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel
Szanowny Panie Dyrektorze,

Jako potencjalny i bardzo napalony klient Pana Spółki chciałbym zapytać:

- dlaczego nie mozna zamowic OBK diesla z jasna >skorzana< tapicerka, skoro we wszystkich materialach reklamowych ( tych ze strony SIP tez) taka wystepuje????

- jezeli zgodze sie na czarna - dlaczego na lakier satin white trzeba czekac 4 miesiace????

- dlaczego wersja dwukolorowa nie jest dostepna (jest na stronie )?

To nie sa moje fanaberie, przypierd....m sie do rzeczy, ktore sa oferowane na Waszym www.

Albo mozna, albo nie!

Napiszcie, ze moze byc tylko czarny albo szary i koniec!

Nie jestem farmerem, gejem, nie jestem zolnierzem, do pracy jezdze w garniturze, codziennie myje sie, moge chciec jasna tapicerke!

 

prosze o odpowiedz,

pozdrawiam

sebastian

 

Szanowny Panie Sebastianie,

 

dziękuję za wywody dot. Pańskiej orientacji seksualnej, a także informacji o codziennym myciu, jak również zawodach których Pan nie wykonuje.

Pozwolę sobie jednak zauważyć, że SIP ani nie jest zainteresowany, ani też nie ma prawa do wymagania tego typu informacji jako warunku zakupu samochodu.

W końcu mamy demokrację - i dobrze :cool:

Prawdą jest, że z większą przyjemnością sprzedajemy samochody osobom kulturalnym, z którymi przyjemnie jest się spotkać, porozmawiać, pożartować...

Z pewną ulgą przyjąłem więc do wiadomości, ża tak naprawdę jest Pan zainteresowany inną marką - gratuluję trafnego wyboru :!:

 

Niemniej pozowlę sobie udzialić Panu odpowiedzi na zadane pytania w tym miejscu, jako że wątek jako taki został zamknięty (skądinąd słusznie):

1. Jasna tapicerka wbrew Pańskiemu twierdzeniu nie jest oferowana w połaczeniu z silnikiem wysokoprężnym ( http://www.subaru.pl/datasheet/08myoutback_diesel.pdf )

2. Czas oczekiwania na kolor satin white jest wynikową b.dużej ilości zamówień na samochody Outback i Legacy z silnikiem diesla; ilości aktualnie przewyższającej podaż, co doprowadziło do dłuższych terminów realizacji zamówień. Możliwe punktowo krótsze terminy realizacji w przypadku innych kolorów wynikają z wcześniejszych zamówień dokonanych przez naszych partnerów.

3. Lista dostępnych kolorów nie zawiera kombinacji dwukolorowej; grafika prezentująca kolory zawiera błąd - dziękuję za jego wskazanie.

 

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

Rzeczywiście, moja wypowiedż, była niegrzeczna, niepotrzebnie agresywna i kompletnie bez sensu.

Przepraszam.

Było to spowodowane róźnymi czynnikami, co jednak wcale mnie nie tłumaczy.

Dziękuję uprzejmie za udzieloną odpowiedź.

Jeszcze raz przepraszam.

sk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Szanowny Panie,

Rzeczywiście, moja wypowiedż, była niegrzeczna, niepotrzebnie agresywna i kompletnie bez sensu.

Przepraszam.

Było to spowodowane róźnymi czynnikami, co jednak wcale mnie nie tłumaczy.

Dziękuję uprzejmie za udzieloną odpowiedź.

Jeszcze raz przepraszam.

sk

 

Przeprosiny przyjmuję z przyjemnością.

Tak naprawdę, szczególnie po powyższej wypowiedzi, byłoby mi miło powitać Pana wśród użytkowników Subaru :wink:

W końcu każdy z nas miewa lepsze i gorsze dni. A refleksja i odwaga cywilna pozwalająca na publiczne przeprosiny to cechy dziś (niestety !) rzadkie.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...