Skocz do zawartości

sklep internetowy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie... potrzebuje zamowic kolejny sklep... z tym ze teraz potrzebowalbym cos naprawde fajnego... jakies animacje flash, a najlepiej w calosci oparty o action flash. Moze ktos z was sie tym zajmuje i nie bede musial szukac wsrod "obcych" a jak nie to czy moze mi ktos polecic jakas dobra/szybka/uczciwa firme ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co ?? podoba mi sie... bedzie tam sprzet agd w ilosci okolo 30 rodzajow.....

 

co do ceny to zroznicowanie bardzo duze od 4000 do 30 000 :-) takie ceny otrzymalem wysylajac jednego maila do roznych firm designerskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dyche musisz liczyc ;-)

nie do konca znam sie na cenach profi firm, ale za 4 kola to cos (CMS) na joomla chyba mozna miec ;-) a autorski CMS od razy dwa w gore chyba.

 

Ja bym podarowal sobie ActionScript na rzecz porzadnie zrobionego HTML + CSS + JS/AJAX.

 

Jak zalezy Ci na czasie moze wez raczej firme, ktora zaoferuje Ci porzadne przerobienie jakiejs ogolniedostepnej aplikacji open source. Jak najbardziej wykonalne i moze byc bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w temacie... potrzebuje zamowic kolejny sklep... z tym ze teraz potrzebowalbym cos naprawde fajnego... jakies animacje flash, a najlepiej w calosci oparty o action flash. Moze ktos z was sie tym zajmuje i nie bede musial szukac wsrod "obcych" a jak nie to czy moze mi ktos polecic jakas dobra/szybka/uczciwa firme ??

 

Ja się tym zajmuję.

pisz na shodan@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...