Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanki i Koledzy, nie wiem, czy dobrze trafiłem i czy o za dużo nie proszę ;-) ale czy ktoś z Was zna lub mógłby oblukać (kopnąć w koło, obejrzeć, przejechać się) Forka XT z ogłoszenia:

http://otomoto.pl/subaru-forester-2-0-x ... 58012.html

 

Ja mam trochę daleko ;-) i zanim troszkę w ciemno zakupię kuszetkę PKP wolałbym, by ktoś uczynny rzucił okiem na żywo na to auto... bom żywo zainteresowany kupnem. Obcierki z przodu i z tyłu oraz brak spryskiwacza reflektorów mnie nie zniechęcają... reszta wygląda b.fajnie.

 

Gdyby ktoś byłby tak miły, i czasem bywa w okolicy Bielska ~ Wadowic, będę zobowiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, a może ktoś mógłby oblukać tego Forka w tym tygodniu? w czwartek / piątek bym się zebrał i przyjechał na zakupy, jeśli by się okazał fajny.

 

http://otomoto.pl/subaru-forester-2-0-t ... 12977.html

 

Tutaj ten sam, ale deklarowany przebieg 131k km? i te konie, 218 ;) ale jakby ktoś miał okazję obejrzeć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT-ek już Ci się znudził? Czy się żenisz? :mrgreen:

GT-ek zakończył żywot po bliskim spotkaniu z Avensis, które mi zajechało drogę :(

Chętnie bym się przesiadł na drugiego GT-ka ale jakoś nie widzę żadnych seryjnych w rozsądnym stanie na horyzoncie.

 

Takiego Forka bym przygarnął... czymś trzeba jeździć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obu ogłoszeniach był ten sam forek, a przynajmniej zdjęcia tego samego. Dziwne, że byly różne deklarowane przebiegi.

 

Dziękuję, że się zaoferowaliście, żeby obejrzeć... Gościu przez telefon mi powiedział, że huczy coś z tyłu, ale on nie wie co ;) (opony, łożyska, dyfer... ?).

Nie ma OC, nie ma badania technicznego.

 

To jednak trochę za daleko, żeby to auto chociaż było zarejestrowane w PL... a tak przywozić auto na francuskich blachach przez całą Polskę, nie wiem jakbym to miał zorganizować bez tablic, ubezpieczenia i badań technicznych :)

 

Podarujcie sobie oglądanie, chyba, że ktoś jest sam ciekawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TZD - ja będziesz coś tu jeszcze chciał w okolicy to daj znać. Jest tu jeden ładny forek ale w ałtomacie to pewnie nie jesteś zainteresowany. Taki srebrny na nyskich blachach. Widziałem ogłoszenie a to za płotem stoi więc niedaleko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...