Skocz do zawartości

Przeniesie napedu Legacy MY07


wolay

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Opisze swoja sytuacje bo nie wiem co myslec. Moze ktos z Was ma jakies wytlumaczenie?

 

Jechalem jakis czas temu na wakacje swoim legasikiem 2,0 (165KM) 20 tys przebiegu z reczna skrzynia i kilkadziesiac km po tankowaniu na orlenie przy wcisnieciu gazu na czwartym lub piatym biegu silnik sie dlawil (mial ok 3 tys obr. i nie chcial sie wkrecac). Tak jakbym mialo sie zaraz skonczyc paliwo. Wtedy zrzucilem wine na paliwo i przeklnalem orlen raz na zawsze.

Sprawa wrocila dzisiaj gdy jechalem w dluzsza trase i objaw ten powrocil lecz w przeciwienstwie do poprzedniego razu teraz nie tankowalem bezposrednio przed sytuacja!

 

Zaczyna mnie to martwic poniewaz jak pojade do serwisu to panowie sie przejada i nie stwierdza usterki a przeciez nie bede ich brac w dluzsze trasy ze soba.

 

Sprawdzilem olej w silniku i skrzyni biegow i jest ok. Dodam tylko ze czasami przy "aktywniejszym" ruszaniu z jedynki na polsprzegle czasami dobiega jakis krotki dzwiek. Ciezko go opisac to ani nie piski ani chrobotanie. Cos bardziej jak szurniecie. Nie wiem czy to ma cos wspolnego z opisana wyzej sytuacja.

 

Macie jakies pomysly co to moze byc? Skrzynia biegow, sprzeglo? A moze komputer zle dostarcza mieszanke? Tylko dlaczego sie to dzieje dopiero na dluzszych trasach? Na krotkich jest wszystko ok.

Na zakonczenie dodam, ze nie katuje sprzegla ani skrzyni. Nie staram sie ruszac z piskiem i wykonywac roznych dziwnych rzeczy. Wczesniej jezdzilem legasem kombi i nigdy ten problem sie nie pojawil.

 

Pozdrawiam

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...