Skocz do zawartości

RSMŚ Rajd Walii 2007


JD555

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

cypis, RoniN_, kiwaczek, Robo, Musimy tylko uzgodnic na ktorym parkingu sie spotkamy w sobote

 

Proponuję parking do którego droga (po części szutrowa)prowadzi z miejscowości Builth Wales. Otwierany jest dopiero o 6 rano w sobotę, ale dla wszystkich którzy przyjadą wcześniej przygotowana będzie spora polana. Przynajmniej w poprzednim roku tak było. Były fajerwerki, ogniska itp. itd. Ja zamierzam spędzić tam nockę (z piątku na sobotę). O 6 rano pobudka i przejazd na właściwy parking (car park F).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede lecial z PLayerem z lincoln, mozemy sie gdzies umowic i gonic razem, daleko nie jest.

P.S. Janek daj znac bo ja tez jeszcze nie wiem na ile dni pojedziemy, jesli na dwa to fajnie by bylo jakis hotelik zarezerwowac. a bilety kupie dopiero po powrocie z PL wiec okreslcie sie ludzie co i jak to ja sie dopasuje z moja Madzia jak wroce 12-tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i stalo sie po ciezkich tlumaczeniach w pracy ze przyjezdza do mnie rodzina :grin: :grin: wiec potrzebuje wolna sobote ruszam na walie :grin: :grin: razem z anglikiem jezeli oczywiscie wciaz chcesz mnie zabrac kostia :lol: wpelni zdaje sie na twoje umiejetnosci w prowadzeniu autka i jedziemy z tego co widze zapowieda sie grooooba impreza

 

ps.tak na marginesie nie wiem czy juz ktos to zaproponowal ale jak sie zapatrujecie na zrobienie czegos na wzor np.transparentu (jak za komuny) albo flagi ktora na wszystkich wiekszych impr. mogla by byc tzw.znakiem rozpoznawczym tej grupy pozytywnie zakreconych ludzi jezdzacych subarkami tutaj w uk co otym sadzicie mysle ze bedzie duzy oddzew a poki co to do zobaczonka w walii (kurcze wciaz nie moge uwierzyc jade) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rallymen to super !!! mam nadzieje, ze sie znajdziemy :mrgreen: jak cos to moge podac Ci numer na koma na PW , zostalo juz tylko 20 dni :twisted::twisted::twisted:

Jaki macie "plan" oglądary? My ostatnio byliśmy na Rajdzie Walii upsss... wtedy to był RAC, w 1999 roku, pamiętny debiut Janusza Kuliga oraz porywajace zwycięstwo Richarda Burnsa, dobry występ prywatną Corollą Marko Martina, spektakularny dzwon Collina (po wypadnięciu z trasy bliski kontakt z autem Kuliga) oraz występ Hołka. Na nas robiły wrażenie nie próby "pod publiczkę" na superoesach, ale bardzo szybkie i arcytrudne (błotko gliniaste) próby w lasach walijskich. Po przejeździe czołówki mieliśmy na sobie ok. 10 kg błota i wielkie banany na ryjach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i stalo sie po ciezkich tlumaczeniach w pracy ze przyjezdza do mnie rodzina :grin: :grin: wiec potrzebuje wolna sobote ruszam na walie...

 

Ja myślałem, że to było już dawno było ustalone, a tu patrz...nie wiedziałem, że tak pod górkę miałeś... Grunt to rodzinka :mrgreen: A jak Łukasz i Mirek, będą??

 

Jaki macie "plan" oglądary? My ostatnio byliśmy na Rajdzie Walii upsss... wtedy to był RAC, w 1999 roku, pamiętny debiut Janusza Kuliga oraz porywajace zwycięstwo Richarda Burnsa

 

Już jakieś tam plany są. Większość z nich opisana jest powyżej w wątku, ale sądzę, że jeszcze będziemy się dogadywać co? gdzie? kiedy? (na bank będzie tu napisane). Z tego co mi wiadomo to większość z nas pojawi się na stadionie w Cardiff w sobotę wieczorem.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Łukasz i Mirek, będą??

 

niestety nie, w sobote zawsze maja w pracy zapierdziel :neutral:

 

oki thx wczoraj wlasnie przegladalem ta stronke i zastanawialem sie jak wielu uderza na stadion i zastanawialem sie jaki kolor biletu wybrac? a poza tym to wielki luzik i coz do zobaczenia za dwa tyg

Michał juz jutro wracam z polskich tropikow i dzialamy z biletami, ja kupuje tylko na sobote dzien/stadion,

prawdopodobnie bede mial jeszcze jedno miejsce w bryce , takze zapraszam wszystkich zainteresowanych :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anglik pamietasz opowiadalem ci o naszym wspolny znajomym wronie ze moze tez poleci z nami ale teraz to ja juz nie wiem bo sie troche porobilo mowiac zargonem forumowiczow znalazl swoja kontrole trakcji i to nie uwierzysz wsrod naszych znajomych kolezanek hehe wiecej szczegolow jak wrocisz trzy sie tam w tych upalach wiem ze dasz sobie rade i nie wypadnij z samolotu

 

ps. jak tam orlen stoi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znak rozpoznawczy - wszyscy bedziemy w polarach Subaru Poland Rally Team.

To ja proponuje flage PL ta co mielismy na Scoobylive(na fotach w mojej galerii) :wink: w taki sposob na bank sie znajdziemy :grin:

 

Aby nie wymieniac juz wszystkich po koleji to czy zgadzacie sie na sobotnia propozycje ktora dal kiwaczek, :?:

 

Sporo osob pojawi sie tylko w sobote wiec co do reszty dni to moze lepiej bedzie jezeli kazdy sobie to jakos sam zorganizuje a umowimy sie konkretnie w sobote tak jak wyzej zostalo to opisane :smile:

 

bedzie sie dzialo :twisted::twisted::twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...