Skocz do zawartości

Żarówka oświetlenia manualnego panelu nawiewu i temperatury OBK III


Jackname

Rekomendowane odpowiedzi

Mój wóz nie przestaje mnie zadziwiać. Dokładnie momencie odjazdu od mechanika po naprawie elementów tylnego zawieszenia zaczęła mrużyć jedna z żarówek podświetlenia manualnego panelu nawiewu i temperatury. Jeszcze jakby się przepaliła, ale ona miga. Raz działa raz nie działa. Co ciekawe im jaśniej ustawione podświetlenie tym częściej miga...

 

Obejrzałem różne obrazki z netu i wydaje mi się, że w tym panelu są dwie żarówki T5. Wymieniał ktoś to może i chce się podzielić doświadczeniami? Zanim zacznę to rozbierać...

Z góry dzięki z podpowiedzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ogarnięte. Był tam LED, czyli już wymieniane wcześniej. Ledy mają prawo migać jak są zużyte zwłaszcza na pełnym napięciu. A ten mniej migał na przyciemnionym :)

Szybka akcja, jakby ktoś kiedyś potrzebował wymieniać, to są tam pełnoszklane żarówki t5 w oprawce Toshiba v2. Zamiennik LED pasuje. W panelu manualnego sterowania nawiewu i temperatury są dwie takie żarówki. Jest do nich dostęp od tyłu panelu, nie trzeba go otwierać. Panel wisi na lince od temperatury i trochę trudno nim manipulować po odkręceniu od ramki radia. Ale jest to do zrobienia. Temat do zamknięcia. Dzięki i powodzenia!

540380054_WhatsAppImage2022-01-06at9_32_07PM.thumb.jpeg.d1da66a7f13cb3d6881ab6e2876912b5.jpeg1172499436_WhatsAppImage2022-01-06at9_31_20PM.thumb.jpeg.7b687fcfd99501251a7e92d1d22f72cd.jpeg

  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...