Jump to content

Subaru BRZ - kupno


piotr123

Recommended Posts

Witam serdecznie, w przyszłym tygodniu jadę obejrzeć dwie BRZtki i mam nadzieję że jedna z nich będzie moja :) Postudiowałem trochę forum, ale mam pytanka aby być pewien, mam nadzieję że ktoś odpowie :) dzięki z góry

 

1. Na co zwrócić uwagę przy oględzinach ?

 

2. Obie mają przebiegi ok. 100k - jak to jest z tym rozrządem, trzeba go wymieniać przy 120k czy dopiero jak przy uruchomieniu silnika będzie go słychać?

 

3. Auto będę używał jako daily - jak sobie radzicie z różnego rodzaju krawężnikami itp. - czy jeździ się BRZ inaczej niż innym ''normalnym'' samochodem? Mam tutaj na myśli jak bardzo musimy uważać na takie przeszkody :)

 

4. Zarabiam okolice średniej krajowej, więc na ewentualny remont silnika w przyszłości nie odłoże z jednej wypłaty - teraz mam trochę pieniędzy odłożone, ale mam pytanko ile potrzebuje odłożyć do skarbonki z napisem BRZ w razie jakiś problemów? Czy 10k na czarną godzine wystarczy?

 

5. Będe robił ok. 20k rocznie, autem pewnie będe jeździł ok. 4-5 lat - czyli dobiłbym do 200k - czy jest nadzieja że uniknę generalki przed zmianą auta?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...