Skocz do zawartości

Subaru BRZ - kupno


piotr123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, w przyszłym tygodniu jadę obejrzeć dwie BRZtki i mam nadzieję że jedna z nich będzie moja :) Postudiowałem trochę forum, ale mam pytanka aby być pewien, mam nadzieję że ktoś odpowie :) dzięki z góry

 

1. Na co zwrócić uwagę przy oględzinach ?

 

2. Obie mają przebiegi ok. 100k - jak to jest z tym rozrządem, trzeba go wymieniać przy 120k czy dopiero jak przy uruchomieniu silnika będzie go słychać?

 

3. Auto będę używał jako daily - jak sobie radzicie z różnego rodzaju krawężnikami itp. - czy jeździ się BRZ inaczej niż innym ''normalnym'' samochodem? Mam tutaj na myśli jak bardzo musimy uważać na takie przeszkody :)

 

4. Zarabiam okolice średniej krajowej, więc na ewentualny remont silnika w przyszłości nie odłoże z jednej wypłaty - teraz mam trochę pieniędzy odłożone, ale mam pytanko ile potrzebuje odłożyć do skarbonki z napisem BRZ w razie jakiś problemów? Czy 10k na czarną godzine wystarczy?

 

5. Będe robił ok. 20k rocznie, autem pewnie będe jeździł ok. 4-5 lat - czyli dobiłbym do 200k - czy jest nadzieja że uniknę generalki przed zmianą auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...