Skocz do zawartości

Subaru USA


rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Czy ktoś z Chicago wybiera się na F1 do Indianopolis??

Pozdrowionka z PA/NJ

 

Bedzie nas duza grupa z Autoklubu Polskiego Chicago i nie tylko. Jak chcesz przyjechac to daj znac to sie stykniemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarioF, sprawdz PW.

To zdjecie z twojego podpisu sam zrobiles?

PW sprawdzilem dzieki, a zdjecie mojego autorstwa w sobotnia noc hehe :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Chicago wybiera się na F1 do Indianopolis??

Pozdrowionka z PA/NJ

 

Bedzie nas duza grupa z Autoklubu Polskiego Chicago i nie tylko. Jak chcesz przyjechac to daj znac to sie stykniemy.

 

Ja przyjezdzam do chicago z 2 kumplami i potem chyba wynajmiemy jakis samochod zeby dojechac do indianapolis, wiec moze zabralibysmy sie za wami bo nie mam ochoty krązyc gdzies po nieznanych mi obszarach, tymbardziej ze z powrotem lecimy juz z Indy.

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Wlasnie wrocilem z pierwszego dnia rajdu, jutro nastepny ale nie wiem czy pojade.

Wrazen mnostwo. Przyznaje ze bylem na takiej imprezie po raz pierwszy, ale mysle ze nie ostatni bo bylo OK. Pogoda rajdowa :mrgreen: raz swiecilo slonce i bylo goraco za chwile lal deszcz i wialo jak cholera.Samochody to glownie Subaru , ale bylo tez kilka "zabytkowych" egzemplarzy np.Saab czy VW i bardzo stare BMW. Zrobilem troche fotek i postaram sie je wkleic.

Od razu bylo widac "who is who" niektore serwisy naprawcze na domowym budzecie , a od niektorych az cuchnelo szmalem :mrgreen: np. od tych gosci www.rally.subaru.com .Ale atmosfera wspaniala wszyscy bardzo mili i serdeczni kierowcy chetnie rozmawiali i pokazywali swe autka.

Teraz nie mam juz innego wyjscia tylko musze kupis Subaru!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się spotkał z takim problemem w USA może? http://forums.nasioc.com/forums/showthr ... ?t=1116946 Wygląda na niezłą masówkę w STI '07 :roll: Tak się zastanawiam, czy Maptekowcy byliby w stanie ogarnąć coś takiego :mad:

W Polsce też tak jest? Czy to właśne to takie ociąganie się silnika poniżej 4k rpm (niby lag turbo...) dopóki nie zrobi się wydechu i remapu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...