Jump to content

Leśna

Nowy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Leśna

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..
 1. Kogoś możesz polecić? Południe Polski
 2. Hmmm... Tankuje na Orlenie, więc chyba nienajgorzej. W mieście też raczej mało jazdy. A j może jazda z małą ilością paliwa mieć znaczenie? Tzn na rezerwie?
 3. Swoją drogą - z czego wynika "zapchanie się" tego filtra?
 4. Hmm... Na grzyba więc ta gwarancja? Jest to droga część samochodu i nie ma prawa po 4,5 roku i 100 000 km wziąć i się "zapchać". Inny diesel przejechane ponad 600 000 km, kilkanaście lat, dopiero po takim czasie dpf do wymiany. To samo AC - po co je płacę??? Widać najlepiej samochód rozbić po 3 latach, albo wyciąć DPF. Full ekologia! Produkujmy samochody, których nie opłaca się naprawiać. Wycinajmy urządzenia które zapewnieją choć trochę czystsze powietrze. 8 tys. to pół roku leasingu nowego auta. Wielki sens naprawiać stare... Umrzemy w tym smrodzie i ilości części samochodowych :/
 5. Witam! Takie pytanie - zapchany filtr cząstek stałych, auto na gwarancji. Czy może być tak że gwarancja tego nie obejmuje? Ewentualnie czy AC ogarnie wymianę? Jeśli nie, to jaki koszt w 5 letnim Foresterze i kto się tym zajmuje? Z góry dzięki za odpowiedź!
×
×
 • Create New...