Jump to content

Kamil Sawa

Nowy
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kamil Sawa

  1. Witam wszystkich. Taki problem mam jak na filmiku. ( Oglądać z dźwiękiem) ktoś coś poradzi ? Zrobiło mi się to po sporym mrozie ok -15 videocompress-056-VID_20190109_141132.mp4 videocompress-056-VID_20190109_141132.mp4
  2. Dzięki za wszystkie odpowiedzi a czy miałby ktoś zdjęcia tego silniczka zamka centralnego ? Bo chce kupić a sprzedawca nie wie co wyalac. Poziom płynu w zbiorniczku wyrównawczym można sprawdzić wzrokowo bo zbiorniczek jest czysty.
  3. Poziom oleju od wspomagania jest na odpowiednim poziomie na max jak nagrzany. Olej w skrzyni był nie dawno wymieniany przed zakupem jeszcze. Zauważyłem że jest go nawet za dużo. Zmiana biegów jest odczuwalna na plecach. Ale brak zgrzytów czy innych dziwnych historii tylko prostu odczuwalna zmiana.
  4. Witam wszystkich jestem nowy na forum. Ostatnio nabyłem drogą kupna Legacy 04 2.0 137 km w automacie. Mam kilka pytań odnośnie używania. Jest to mój pierwszy automat ale trzecie Subaru. Otóż do sedna. Pierwsza sprawa to twardniejąca kierownica podczas skręcania co chwilę robi się bardzo twardo opornie i zauważyłem że w zbiorniku płynu od wspomagania podczas kręcenia kierownicą pojawiają się bąbelki. Co to może być ? Druga sprawa to nie działający zamek centralnego zamka drzwi kierowcy z pilota wszystko się zamyka poza drzwiami kierowcy ale po dłuższym postoju zauważyłem że przycisk od zamykania czasami drgnie ale tylko drgnie. Jak to naprawić ? Kolejna sprawa to szyba pasażera się nie otwiera nie ma reakcji ani z guzików od strony kierowcy ani od pasażera. No i po czwarte jest to mój pierwszy automat (4 biegowy z trybem ręcznym) pytanie takie czy biegi czuć podczas zmiany czy nie ? W sensie takim czy te zmiany są aksamitne czy jest trochę szarpania ? Pozdrawiam wszystkich.
×
×
  • Create New...