Jump to content

8_-Misiek-_8

Nowy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

About 8_-Misiek-_8

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..
 1. Siemanko! Jak w temacie, przekładnia w mojej Imprezce z 1997 r. się z deczka rozciekła. Stąd moje pytanie, czy możecie polecić jakiś warsztat, który zregeneruje ją fachowo, szybko i w normalmych pieniądzach? Najlepiej w małopolsce A może ktoś ma szczelną przekładnię na sprzedaż? Pozdrawiam!
 2. O dziwo temat znany nawet na allegro i olx Dzięki wszystkim za pomoc, zaskoczyło rzeczowe podejście do tematu bez jakiegoś hejtowania pomysłu z cięciem zwoi itd. Tego brakuje na innych forach... Myślę, że temat wyczerpany
 3. Poprzednik powiedział tylko, że powymieniał wahacze bo były pordzewiałe i tyle. Kupiłem już z gazem. Czy możesz rozwinąć temat tych podkładek? Mówisz o czymś dostępnym na rynku, czy o jakiejś samoróbce? Jakieś foto, rysunek czy coś Ogólnie to wysokość jako taka jest ok, więc wystarczyłoby mi gdyby sie tylko linia wyrównała przez dźwignięcie tyłu.
 4. No dobra, więc można uznać, że przyczynę mamy Teraz trzeba zaradzić. Wiadomo, że można założyć niższe sprężyny, ale jakby tak ciachnąć pół zwoja z fabrycznej? ...3 ...2 ...1 LINCZ!
 5. No w sumie LPG mam i pewnie coś tam pogłębia tę różnicę wysokości, ale żeby aż tak? Na pustej butli też tył był lekko siadnięty. Z tego co mówił poprzedni właściciel to tylny zawias był niedawno reanimowany.
 6. Witam! Na wstępie napiszę, że jestem tu nowy, bardzo zagoniony i prawdę mówiąc nie miałem czasu sprawdzić czy podobny temat już istnieje... Tak więc proszę o wyrozumiałe i rzeczowe podejście i podpowiedź. Kilka dni temu zakupiłem Imprezę I GC 2.0 115 KM 1997r. Chodzi o to, że przednie zawieszenie jest na znacznie wyższej wysokości, niż tylne. Wygląda to kiepsko, jakby w bagażniku było 200 kg zimonioków. Pytanie brzmi czym to jest spowodowane i jak to skorygować?
 7. Witam! Na wstępie napiszę, że jestem tu nowy, bardzo zagoniony i prawdę mówiąc nie miałem czasu sprawdzić czy podobny temat już istnieje... Tak więc proszę o wyrozumiałe i rzeczowe podejście i podpowiedź. Kilka dni temu zakupiłem Imprezę I GC 2.0 115 KM 1997r. Chodzi o to, że przednie zawieszenie jest na znacznie wyższej wysokości, niż tylne. Wygląda to kiepsko, jakby w bagażniku było 200 kg zimonioków. Pytanie brzmi czym to jest spowodowane i jak to skorygować?
×
×
 • Create New...