W sobotę 22 grudnia bramy toru Słomczyn k/Grójca zostaną otwarte dla miłośników zimowej jazdy. W naturalnych zimowych warunkach pośród miękkich śnieżnych band można sprawdzić jak zachowuje się auto i wyszaleć się w zimowych warunkach. Jazdy odbędą się od godz. 10.00 do godz. 15.00. Białego puchu nie zabraknie dzięki intensywny opadom w tym tygodniu.
Do was należy wybór czy chcecie spędzić sobotę w sklepowych kolejkach i zatłoczonych parkingach czy na otwartej przestrzeni toru wyścigowego pełnego świeżego śniegu.