Kalendarz
- Ze wszystkimi kalendarzami
- Pobierz plik iCalendar
- Obserwuj kanał iCalendar
CAŁY
DZIEŃ
-
30 maj 2013 01 czerwiec 2013
X Zlot Plejad 2013X Edycja Zlotu Plejad będzie kolejnym świętem miłośników marki Subaru i doskonałą okazją, aby zapisać nową kartę w historii zlotów. Okrągła rocznica zbiega się z ważnymi wydarzeniami zarówno dla firmy Subaru jak i regionu, do którego Państwa zapraszamy. Będziemy więc razem świętować X-lecie Zlotu, wprowadzenie na rynek nowego modelu Forestera a wszystko to na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, zdobywcy złotego certyfikatu POT na najlepszy produkt turystyczny w Polsce.
Tegoroczna baza Zlotu - Podlesice, to miejsce osławione turystyką, które jest jednocześnie sercem Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Wokół „skalnych miast” otaczających bazę Zlotu (hotel Ostaniec), powstanie swego rodzaju „miasteczko Subaru”.
Nie sposób (ale też i nie chcemy na tym etapie) wymienić wszystkie atrakcje, które oferuje nam region Jury Krakowsko–Częstochowskiej, a które przygotowaliśmy dla uczestników. Jeśli tylko wspomnimy, że zobaczycie Państwo Orle Gniazda (zamki zbudowane na szczytach skał), świat podziemnych jaskiń, niezwykłe skalne labirynty, jedyną w Europie środkowej pustynię i najbardziej urokliwy Park Narodowy w Polsce, to decyzja o przyjeździe nie powinna zająć wiele czasu.
Tak jak w roku ubiegłym przygotowaliśmy cztery trasy: Szosową, Terenową, Turystyczną – Szosową i Turystyczną – Terenową. W zależności od wyboru będziecie Państwo mogli między innymi przejechać najbardziej malowniczą w Polsce trasę wokół maczugi Herkulesa, odnaleźć ślady człowieka pierwotnego w jaskini, wspiąć się na kultową skałę, sprawdzić swoje umiejętności offroadowe na pustyniach i w kamieniołomach czy też wykazać się techniką jazdy na lotnisku, torze kartingowym czy szerokiej alei w centrum miasta.
Mamy również przyjemność zaprosić Państwa na „wieczór wspomnień”, który zaplanowaliśmy na dzień rejestracji (czwartek 30 maja) na godzinę 20:00. Będzie to doskonała okazja do przypomnienia sobie i porozmawiania o najciekawszych i najśmieszniejszych momentach z minionych dziewięciu zlotów. Na tą okazję przygotowaliśmy również ciekawy konkurs, którego szczegóły odnaleźć można w zakładce ważne informacje.
Życząc radosnych początków jakże długo wyczekiwanej wiosny żywimy nadzieję na wspólną, emocjonującą przygodę w ten wyjątkowy weekend rozpoczynający się w Boże Ciało.
Do zobaczenia!
www.zlot.subaru.pl
-
30 maj 2013 01 czerwiec 2013
X Zlot Plejad 2013X Edycja Zlotu Plejad będzie kolejnym świętem miłośników marki Subaru i doskonałą okazją, aby zapisać nową kartę w historii zlotów. Okrągła rocznica zbiega się z ważnymi wydarzeniami zarówno dla firmy Subaru jak i regionu, do którego Państwa zapraszamy. Będziemy więc razem świętować X-lecie Zlotu, wprowadzenie na rynek nowego modelu Forestera a wszystko to na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, zdobywcy złotego certyfikatu POT na najlepszy produkt turystyczny w Polsce.
Tegoroczna baza Zlotu - Podlesice, to miejsce osławione turystyką, które jest jednocześnie sercem Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Wokół „skalnych miast” otaczających bazę Zlotu (hotel Ostaniec), powstanie swego rodzaju „miasteczko Subaru”.
Nie sposób (ale też i nie chcemy na tym etapie) wymienić wszystkie atrakcje, które oferuje nam region Jury Krakowsko–Częstochowskiej, a które przygotowaliśmy dla uczestników. Jeśli tylko wspomnimy, że zobaczycie Państwo Orle Gniazda (zamki zbudowane na szczytach skał), świat podziemnych jaskiń, niezwykłe skalne labirynty, jedyną w Europie środkowej pustynię i najbardziej urokliwy Park Narodowy w Polsce, to decyzja o przyjeździe nie powinna zająć wiele czasu.
Tak jak w roku ubiegłym przygotowaliśmy cztery trasy: Szosową, Terenową, Turystyczną – Szosową i Turystyczną – Terenową. W zależności od wyboru będziecie Państwo mogli między innymi przejechać najbardziej malowniczą w Polsce trasę wokół maczugi Herkulesa, odnaleźć ślady człowieka pierwotnego w jaskini, wspiąć się na kultową skałę, sprawdzić swoje umiejętności offroadowe na pustyniach i w kamieniołomach czy też wykazać się techniką jazdy na lotnisku, torze kartingowym czy szerokiej alei w centrum miasta.
Mamy również przyjemność zaprosić Państwa na „wieczór wspomnień”, który zaplanowaliśmy na dzień rejestracji (czwartek 30 maja) na godzinę 20:00. Będzie to doskonała okazja do przypomnienia sobie i porozmawiania o najciekawszych i najśmieszniejszych momentach z minionych dziewięciu zlotów. Na tą okazję przygotowaliśmy również ciekawy konkurs, którego szczegóły odnaleźć można w zakładce ważne informacje.
Życząc radosnych początków jakże długo wyczekiwanej wiosny żywimy nadzieję na wspólną, emocjonującą przygodę w ten wyjątkowy weekend rozpoczynający się w Boże Ciało.
Do zobaczenia!
www.zlot.subaru.pl
Ostatnio przeglądający 0
- Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.