Skocz do zawartości

Jakie opony na tor Kielce?


dacko

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Laduj  tyl na 1,6. szybciej sie dogrzeja i trzymaja na 2.0 po 1,0km grzania.

Sam się ładuj. :P 

Choćbym tego dnia jeździł nawet z ciśnieniem 1 bara,to i tak nie było szans na zagrzanie tyłu.Temperatura podłoża oscylowała w okolicach 0*C.Nawet jak złapały jakieś ciepło,to wystarczyły 2 minuty postoju przed startem i po balu. ;)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za 225/45R17 za extreme to 350 zł, po 365 można kupić Federala 595 rsr. Jeździłeś  waszka na obu tych oponach? Masz jakieś porównanie?

Polska nalewka kontra tajwan ;)

Tylko obiektywnie proszę. Extreme jest powiązane z Maxsportem poprzez właściciela marki z tego co pamiętam. A na temat Maxsporta nic poza dobrą ceną powiedzieć nie mogę.

 

Zdarłem trochę kompletów maxsportów i też nie miałem z nimi większych problemów.Aktualnie w dupowozie mam założony kolejny komplet : http://naforum.zapodaj.net/d44b78b6de76.jpg.html

Każda opona ma jakieś swoje przeznaczenie.Z tego co pamiętam to Federal wypadał gorzej i mogę też powiedzieć,że nowa mieszanka Extrema robi robotę i czasy minimalnie lepsze niż R888.Też nie mogliśmy w to uwierzyć ale stoper nie kłamał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje doświadczenie z maxsportem głównie jest takie, że klienci, którzy to kupili u nas, średnio na 5 opon z jedną mieli problem. Albo wychodziły bąble na boku, albo schodziło powietrze. I za każdym razem odsyłaliśmy taką oponę na reklamację. No i stała odpowiedź, uszkodzona stopka opony przy montażu, jeszcze nigdy nie udało się tego zareklamować. My z Marasem w Babce na początku też spróbowaliśmy tej opony jeszcze na Kryterium Kamionki, więc prawie 3 lata temu. Nie będę cytował Marka, bo trzeba by to mocno wypikać ;)

W pewnych warunkach pewnie się nadają, moim zdaniem do Citroena Saxo w rozmiarze 14 cali na imprezy typu placykowy KJS są świetne, mają dota, nic im się nie stanie przy biegach 1-3 i samochodzie o wadze około 900 kg. Do Subaru i na prawdę szybkiej jazdy niestety nie bardzo. Na kamionkach trasę 6,5 km pokonujemy w 3:21 minuty. W górach, między drzewami. Średnia prędkość wychodzi prawie 117 km/h. Wolałbym nie ryzykować ;)

 

Co do Extreme, nie znam tego produktu, może faktycznie zrobili dobrą oponę w oparciu o doświadczenia z maxsportem, tego nie wiem i zapewne czas pokaże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na imprezy typu placykowy KJS są świetne, mają dota,

 

Słowo klucz :) Te opony są przeznaczone właśnie do takich imprez.Nie oszukujmy się ale slickiem rajdowym to one nie są ;)

 

Extreme ładnie się rozwija i w tym sezonie powinno być dobrze,bo jest fajny produkt w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...