Skocz do zawartości

Przekładka foteli GD Sti RHD do LHD potrzebny tutorial


Marcin Kierkus

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie macie jakiś tutoial dotyczący przełożenia dołu fotela do fotela pasażera z RHD aby ten fotel miał wszystkie cechy fotela kierowcy LHD .

 

Kupiłem fotele ze spec c 20tys km :) i mam moje stare fotele bardzo podobne .

 

Wiem już ze fotel kierowcy RHD pójdzie jako fotel pasażera do mnie .

Natomiast fotel pasażera Rhd będzie fotelem kierowcy u mnie lecz nie będę miał regulacji wysokości .

Foteli nie oddam do nikogo bo są jak z fabryki jeszcze pachną nowością a jak oddam to wiecie jak to jest o sorki dziurę zrobiliśmy itp

 

 

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Odświeżę temat, jako że wczoraj próbowałem wymienić u siebie fotele, ale... u mnie pojawił się inny problem....

 

Posiadam w swoim bugu fotele z poduszkami takie:

 

DSCF1348.JPG

 

I naturalnie chciałem zamienić na fotele z Sti. Problem pojawił się gdy zobaczyłem to(zaznaczone czerwonym kółkiem):

 

DSCF1344.JPG

 

Mocowanie oparacie do fotela LHD kierowcy w WRX z jednej strony jest na dwie śruby a z drugiej tak jak na zdjęciu w wystający ten dzyndzel :evil: W fotelu STI z dwóch stron oparcia przykręcone są śrubami...

DSCF1347.JPG

 

Uświadomcie mnie czy ja coś źle robię, bo już zgłupiałem po wczorajszych kombinacjach, czy po prostu muszę mieć inny fotel do którego przełożę graty z Sti?

Oczywiście chodzi o to żeby mieć regulację w LHD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te fotele od STI masz RHD? fotele z oddzielnymi zagłówkami mają inne stelaże, o czym się przekonałeś....nie założysz na nie tapicerki STI, musisz mieć fotel kierowcy EU (np od WRXa UE i przełożyć tapicerkę ewentualnie z gąbkami, wtedy będziesz miał dwa regulowane przednie fotele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...