Skocz do zawartości

czy istnieje Legacy 2.5 kombi 2006-2007?


enter

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje obecnie nowego wozidła i zastanawia mnie czy w latach 2006-2007 było produkowane Legacy kombi z silnikiem 2.5?

Z tego co widzę na alle i gdzieś na wiki to są 2.5 ale do roku 2005, natomiast nowsze kombiaki są tylko z silnikiem 2.0 165km...

 

Pytam bo interesuje mnie zakup legancy (nie outback) 2.5 kombi w manualu (może być XT :P )właśnie z lat 2006-2007...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, to są roczniki 2005, a mnie interesują 2006 lub 2007... (wymysł drugiej połówki, że ma być max 5 letni... i nie przetłumaczy....)

Zresztą ten pierwszy to chyba outback.

Już od jakiegoś czasu przeszukuje internet i nic na ten temat nie mogę znaleźć... coś jak poszukiwanie jednorożca :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje obecnie nowego wozidła i zastanawia mnie czy w latach 2006-2007 było produkowane Legacy kombi z silnikiem 2.5?

Z tego co widzę na alle i gdzieś na wiki to są 2.5 ale do roku 2005, natomiast nowsze kombiaki są tylko z silnikiem 2.0 165km...

 

Pytam bo interesuje mnie zakup legancy (nie outback) 2.5 kombi w manualu (może być XT :P )właśnie z lat 2006-2007...

 

Silnik 2.5 dostępny w Europie, w ofercie dopiero od stycznia 2008 roku. Przynajmiej w EU, nie wiem jak w SIP'ie. Silnik 2.5 -> 173 KM. Proponuje szukać na rynku niemieckim albo od razu 3.0R, większy wybór :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze za roznice w cenie, kup drugiej połóce cos EXTRA

i obie strony zadowolone

 

Druga połówka nie jezdna...:)

 

Proponuje szukać na rynku niemieckim albo od razu 3.0R, większy wybór :) .

 

3.0 odpada bo planuje założyć podtlenek LPG :twisted:

 

A może ktoś miał możliwość porównania motorków 2.0 165KM (chyba...) i 2.5 173KM??

Czy jest duża różnica w codziennym użytkowaniu?

 

Znalazłem jeszcze takie cudo jak Legacy Sport Wagon B4 STI... ale to chyba jest rodzynek na który trzeba wydać grube tauzeny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...