Skocz do zawartości

23-10-2010 Szkolenie z Wrooblem w Ułężu


Bzyk

Rekomendowane odpowiedzi

Joł

Już adrenalinka opadła więc na spokojnie można ocenić

Próba była b.szybka: średnia prędkość najlepszych 110-113km/h (2,05; próba ok. 3,95km)

Ja nadal na oślej łączce poza klasyfikacją :) ale od czego ma się Wroobla na prawym i jego bezcenne wskazówki i uwagi - nauka to potęgi klucz :wink:

Wielkie podziękowania dla organizatora za zorganizowanie "Spotkania" mimo małej liczby "Uczestników"

Pozdrowienia dla wszystkich obecnych, za fajną atmosferę i mile spędzony czas pomiędzy próbami

Oczywiście piszemy się na następną pojeżdżawkę :)

Pozdr

piotrek

Ps. Iwona na koniec się w końcu przejechała, i chyba załapała bakcyla ... Mam nadzieję, że nie zabierze mi zabawki (bo trzeba będzie dokupić drugą) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku chciałbym podziękować wszystkim za świetnie spędzony dzień. Szczególne podziękowania dla kolegi w wyczynowym STI za przewiezienie mnie na prawym. Niesamowite jak to pokonuje zakręty. Po prostu WOW

 

Trasa rewelacyjna. Jedna z lepszych po jakich jeździłem.

 

mimo małej liczby "Uczestników"

 

Moim zdaniem było akurat. 8-12 osób jest optymalnie.

 

Jutro wkleję czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, koniecznie należy kupić Iwonie taką "zabawkę", jako pilot już jest super! Impreza bardzo udana, trasa naprawdę b. szybka. Ilość aut pozwalała na mega wyjeżdżenie się, do 13.30 zrobiłam 110km, bo tylko na tyle pozwolił pełny bak benzyny na starcie. Pozdrawiam cieplutko! Oczywiście ukłon w stonę Wroobla - jak zwykle prfesjonalne wskazówki i mega próba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...