Skocz do zawartości

CORNERS CUP - ROZETA WRÓBLA


gpruszko

Rekomendowane odpowiedzi

powiem tak, organizacyjna porazka !

 

Fiat126p pomiar czasu - rzyczywiscie wygladalo to bardzo dziwnie no i nieszczesliwym trafem przytrafilo sie to tylko Tobie... ale widzielismy ten przejazd i powiem Ci jedno ze 1:15 czy nawet 1:16 to to napewno nie bylo - sorry ale taki czas oznacza ZERO bledow a przynajmniej 2 powazne bylo widac nawet jako kibic z kilunastu metrow... Wrobel zna rozete jak wlasna kieszen i tez go to bardzo zdziwilo i poszedl do specow od pomiaru zapytac o co chodzi - Ci podobno potwierdzili ze to pomylka i doliczyli 2 sekundy - a to dla mnie jeszcze dziwniejsze bo powinni kazac powtorzyc przejazd... aha jeszcze jedno - Wrobel mierzyl kazdy przejazd dodatkowo wlasnym stoperem i sam twierdzil, ze nie wychodza mu roznice wieksze niz 0,1 sekundy...

 

mocno naciskalilsmy Wrobla z kilkoma osobami aby odbyl sie drugi przejazd bo czasu troche zostalo a "Mazd" jeszcze nie bylo... rzeczywiscie pierwotnie byla koncepcja final dla trzech osob, ale zmienialo sie to jak w kalejdoskopie i finalnie ustalono, ze jedziemy od najlepszego czasu - tyle osob ile sie da az przyjada "Mazdy" - i tak jak pisze Arv wszyscy pojechali go bez rozgrzewki (kolejna organizacyjna porazka nie bylo nawet kawalka miejsca na rozgrzanie opon i hamulcow - osobiscie z twardym slickiem i na N-kowym hamulcu 3/4 przejazdu sie "dogrzewalem") drugi przejazd z roztargnienia i pospiechu po cofaniu z rozpietym dyfrem przejechalem tak cala rozete i na przed ostatnim zakrecie wypadlem z trasy :mrgreen::mrgreen:

 

o trzecim przejezdzie nic mi nie wiadomo, osobiscie bardzo chcialem pojechac 3 raz w ogole poza konkursem bo przyjechalem sobie pojezdzic ale okazalo sie to nie mozliwe...

 

Ps. ta tabele tez jakas dziwna... moich czasow nie ma wogole :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiegos lancera evo 9 :mrgreen:

 

z tabeli wynika ze tylko dzieki reakcji :mrgreen:

 

ps.

tak z ciekawosci co tam masz zrobione ze jedzie jak evo po sofcie?

 

[ Dodano: Nie Wrz 27, 2009 11:43 pm ]

Fiat126p, to Ty jechałes na 400? czasy evo X takie słabe bym powiedział, wygląda na serie.

nie wazne dzieki czemu, wazne ze lancer byl nizej w tabeli :mrgreen::mrgreen::mrgreen: a to evo X nie takie seryjne bo hamownia wyplula cos ok 400koni. A ja co ja tam mam seryjnego gt-czka :mrgreen: ( wiecej masz w nielegalu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak jak pisze Arv wszyscy pojechali go bez rozgrzewki

nie licząc rozgrzewki na parkingu, bo zarówno Arv jak i Ty rozgrzaliście opony na placu, ja nie miałem tej możliwości.

i proszę, tylko nie piszcie ze jechaliście na zimnych oponach, bo byli świadkowie którzy to widzieli, Twoich bączków przed startem nie można było przeoczyć :lol: , więc trochę wiecej obiektywizmu panowie...

 

i więcej luzu... End of Topic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak jak pisze Arv wszyscy pojechali go bez rozgrzewki

nie licząc rozgrzewki na parkingu, bo zarówno Arv jak i Ty rozgrzaliście opony na placu, ja nie miałem tej możliwości.

i proszę, tylko nie piszcie ze jechaliście na zimnych oponach, bo byli świadkowie którzy to widzieli, Twoich bączków przed startem nie można było przeoczyć :lol: , więc trochę wiecej obiektywizmu panowie...

 

i więcej luzu... End of Topic

 

Proszę CIę, ile można rozgrzać opony podjeżdżając 40 metrów w jedną stronę robiąc bączka i wracając 40m??? To nazywasz rozgrzaniem? Nawet cały przejazd zapoznawczy rozety rano nie rozgrzał mi opon. Opon nie rozgrzejesz kręcąc się po placu pełnym ludzi. Już nie spominając o tym, że chciałem podnieść temp oleju bardziej bo auto stało długo i nagle padła decyzja jedziemy. Poza tym skąd Ty wziąłeś że Wróbel Ci doliczył 2 sekundy?? Wróbel podszedł do tej śmiesznej komisji od pomiaru i TO ONI STWIEDZILI że Twój czas to 1,17:2. Więc nie pisz że Wróbel Cie wyrolował. Mało to razy wyświetlacze na 1.4mili pokazywały różne dziwne rzeczy? I wcale nie chodzi mi o błędy Twoje w drugim przejeździe, tylko te w pierwszym, nawet Bunch je widział. A ciekaw jestem kto jechał 3 razy? JA mogłem tylko dwa. Piszesz o luzie a sam spiąłeś się jak by nie wiem co, obwiniasz wysztkich dookoła że nie wygrałeś. Mam CI przypomnieć jak się awanturowałeś na lap race, że Arvid jedzie na suchym a Ty musisz na mokrym i odwrócili kolejność startów klas na ostatnią eliminację i finał? To jest dla mnie dziecinada.

 

[ Dodano: Pon Wrz 28, 2009 8:54 pm ]

Arvid masz nagrany moze swoj przejazd ? .. bo nie wiem czy mam sie juz bać ;)?

 

Niestety nie, ktoś nagrał ten z rana, ale tamten był na zimmnym torze na 1:17,7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...