Skocz do zawartości

Blokujące się hamulce - problem to duży czy mały?


Foryś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

podczas sprawdzania upatrzonego egzemplarza przed kupnem okazało się, że przy jakimś bliżej nie określonym szarpnięciu przyblokowały się hamulce i aby je odblokować, trzeba zwolnić jedno takie cięgienko zlokalizowane w okolicach godziny 2, jeśli widok na otwartą komorę silnika potraktujemy jako tarczę zegara. Ponoć zdarza się to sporadycznie, tu wyszło gdy pan mechanik przepychał go na stanowisko pomiaru zbieżności. Czy to poważna przypadłość? Łatwo to naprawić? Autkiem będzie jeździła żonka i nie chcę aby spotykały ją takie niespodzianki. Z góry dziękuję.

 

Żeby nie było - szukałem w archiwum i nic nie wyrzuciło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to coś co powinno zapobiegać staczaniu się podczas ruszania pod górkę? No faktycznie zapobiega, tyle że w obie strony... Ale skoro da się zrobić to ok. A może znacie w Łodzi jakiś sensownych znawców tematu Subaru?

Dzięki za odpowiedź :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wersja dla ludzi? :mrgreen:

Jak do tej pory tylko jedno ASO mi się sprawdziło (DU Syguła w Aleksandrowie), opinie dot. stacji autoryzowanych pozostałych marek, które ujeżdżałem (mercedes, volvo, ford) raczej zachęcały do poszukiwań form alternatywnych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...