Mamy już termin kolejnego szkolenia. Tym razem 9 maj (poniedziałek) MotoPark Ułęż.
Koszt szkolenia 999 zł. Limit miejsc, max 10 aut. Jeździmy w godzinach 9:00-17:00. Cena zawiera:
*opiekę instruktorów,
*inżyniera od zawieszenia,
*serwis mechaników do dyspozycji,
*jazdę bez ograniczeń (ok. 200 km po torze!!! nie przesadziłam ),
*paliwo na miejscu,
*pomiar czasu z wynikami live,
*catering,
*obsługę foto,video,
Poniżej wklejam link do zdjęć z przedwczorajszego treningu na Torze w Kielcach. Zapraszam do obejrzenia oraz do śledzenia naszego profilu, niebawem klip!