Kalendarz
- Z 'Spoty forumowe'
- Pobierz plik iCalendar
- Obserwuj kanał iCalendar
CAŁY
DZIEŃ
-
13 styczeń 2013
I\/ Zimowy Spot Jurasowy ( I\/ ZSJ )Zapraszam na 13 Stycznia 2013 roku na I\/ już Zimowy Spot Jurasowy ( I\/ ZSJ ) na godzinę 10 - tą !!!! Szczegóły http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/13932-spoty-na-podbeskidziu/page__st__9650 dla Teamu Beskidy obecność obowiązkowa !!!!!!!!
Ostatnio przeglądający 0
- Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.