Kalendarz
- Z 'Spoty forumowe'
- Pobierz plik iCalendar
- Obserwuj kanał iCalendar
CAŁY
DZIEŃ
-
16 grudzień 2012
I\/ ZSJ ( Zimowy Spot Jurasowy )Jak pogoda pozwoli to planowany jest na 16 Grudnia 2012 I\/ Zimowy Spot Jurasowy :!: Dla ekipy z Podbeskidzia obecność obowiązkowa :!:
Ostatnio przeglądający 0
- Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.