Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już wspomniałem w temacie o pozdrawianiu może zorganizujemy jakiś mały spocik na Podbeskidziu? Widzę, że okoliczni Forumowicze są coraz bardziej aktywni więc może pora coś zorganizować.

 

Ja zaraz jadę spotować się z Ragą.

Mark L.A. i Tommi From Katowitz też często jeżdżą koło mojego domu więc spotkajmy się :wink:

 

Może przyjedzie ktoś ze Śląska?

  • Lajk 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem otwarty na jakieś spotkanko. :) Wprawdzie w chwili obecnej bardziej pasują mi godziny popołudniowe (codziennie wracam do Kato) ale obiekt mojego zainteresowania mieszka w Bielsku i myślę, że mógłbym połączyć te dwie sprawy w jedno i zawitać w jakiś wieczór lub może nawet nocą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem oczywiście ZA! Na pizzę zapraszam, jakąś bibkę można zrobić - w poniedziałki i środy nie pracuje - a weekend anjwyżej dojadę późniejszą porą :D

 

PS: U mnie można zrobić pijatykę, miejsce jest, spanie również - tylko trza się konkretnie ustawić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie wpisuje się na listę . Niestety na razie robota mnie przytłacza .

Jak :

-skończę reinkarnacje City Pabu

-odpalę nową knajpę w Nowym Sączu ...Strefa 3 be

-przygotuję wzaz z moją "małżowinką" wystrój świąteczny i sylwestrowy w Gołębiewskim i Belwederze

-śmignę osiemnastego Sylwestra w pracy

-01.01.2008 lulu aż do bólu

 

i jestem do dyspozycji .

 

Alkoholizacji w zacnym gronie nigdy nie mówię ... nigdy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK Panowie, chęć spotkanka jest, to bardzo dobrze :razz:

Ja do połowy grudnia jestem zawalony robotą więc na pijatykę mogę nie mieć czasu ale jakieś wieczorne jazdy jak najbardziej, np. Przegibek lub Salmopol wieczorową porą :grin:

 

Tommi zostań kiedyś na noc w B-B (np. w piątek) u swojej luby i coś wieczorem pojeździmy :wink:

 

Subuk mówił, że może wziąć kamerkę i coś nakręcić :) ma ktoś jeszcze kamerkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommi zostań kiedyś na noc w B-B (np. w piątek) u swojej luby i coś wieczorem pojeździmy :wink:

 

I powiem jej, że sorry ale na całą noc wychodzę jeździć :P Zobaczymy, nie obiecuję, ale postaram się :)

 

Ja mam kamerkę, także w razie czego można coś pokręcić. :)

 

Raga, prowadzisz jakąś pizzernie/restauracje ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raga, prowadzisz jakąś pizzernie/restauracje ?? :)

 

Pizzerię - więc wyżywienie mamy - Mark LA (robisz w branży wystojów wnetrz? sztukatorsktwo?) załatwi nam takie kapelusze imprezowe z papieru i będzie subarofestyn w elitarnym (jak to warszafla mówi) pasztetowym gronie :twisted:

 

-------------------------------------------

 

Tak całkiem na temat: a co porabiacie w sylwestra? Bo mi większość znajomych uciekła za granicę, małżeństwa się rozeszły (i jeden nie chce imprezować z drugim :) )...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raga, podeślij adresik lokalu, jestem pizzo-maniakiem i chętnie wpadnę na jakiejś dłuższej przerwie. Napisz mi też jakie macie godziny otwarcia :)

 

Tak całkiem na temat: a co porabiacie w sylwestra?

 

Zbyt odległa mi data bym mógł powiedzieć coś konkretnie, wiele jeszcze może się zmienić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Sylwka nie mam jeszcze konkretnych planów, jeden znajomy planuje coś na Mazurach a drugi kilka dni na nartach (Włochy, Austria lub Słowacja), ale wyjątkowo nie pasuje nam dłuższy wyjazd bo przed Sylwkiem mam poważny egzamin a 2. stycznia oboje z żonką musimy być w pracy :cry:

 

Tommi from Kattowitz, lokal jest ok. 15 km od ATH więc daleko nie ma, daj znać jak będziesz się wybierać, może jakoś razem się zabierzemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam już ogólny zarys pomocy na Barbórce CIeszyńskiej: AK Beskidzki zabezpiecza strefę serwisową :grin: super, zawsze chciałem tam być, teraz będę miał okazję :)

Jutro będę znał szczegóły.

 

A jak AZT ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po Barbórce, fajnie było :)

 

Był ktoś z Szanownych Forumowiczów? byłem cały dzień przy strefie serwisowej (wszystko było na jednym placu) i niestety poza N-ką Cieślara nie widziałem żadnej Subaryny, szkoda :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł_P, niestety nie miałem możliwości się tam zjawić :arrow: praca :mad: a po za tym mój przemieszczacz "uziemiony" a dosłowniej uniesiony ( w serwisie na podnośniku) - skrzynia biegów sie posypała :cry: czekam na części do niej i nie tylko, przy okazji kompletne sprzęgło (stare już na wykończeniu), zimering na wale, osłony przegubów.

 

wrrrr.... "za wszystko zapłacisz kartą MasterCard" - debet na koncie bezcenny :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również pozdrawiam :) - i nie narzekaj, że nie masz 4x4 bo jak ty dorobisz się już EVO to ja na 100% będe musiał śmigać ośką z dieslem... ;)

To Impreza MY 2009 będzie tylko z dyszlem i do tego na ośkę :shock:

 

 

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...