Skocz do zawartości

Komputerowe wspomnienia


Alan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Racja :) Ale BBS też zaliczyłem, jeden był zlokalizowany gdzieś na skrzyżowaniu dietla/starowiślna - nie pamiętam nazwy,a drugi może ze dwa razy to niejaka Maloka.

i jeszcze poprawka odnośnie łacza :) W 1994 był dialup, kilka miesięcy później w 1995 roku było stałe 19200, 33Kb było jeszcze później - cóż pamięć zawodna jest i musiałem się historią posiłakować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś w 1994r byłem na konferencji w Wawie nie pamiętam czy to organizował NASK czy któś inny ważny i tam dopiero po raz pierwszy zobaczyłem możliwości publikacji WWW w sieci. Wydawało mi się że to straszny fjuczer nie miną rok i serfowałem po sieci. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś w 1994r byłem na konferencji w Wawie nie pamiętam czy to organizował NASK czy któś inny ważny i tam dopiero po raz pierwszy zobaczyłem możliwości publikacji WWW w sieci. Wydawało mi się że to straszny fjuczer nie miną rok i serfowałem po sieci. :mrgreen:

Moje pierwsze doświadczenia to e-mail (nieśmiertelne pine), goopher (gtoś jeszcze pamięta takie rzeczy) i oczywiście ftp :)

WWW potem ktoś mi pokazał na przeglądarce Mosaic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pine, stary dobry pine ;) I był jeszcze elm i lynx. I te stare terminale unixowe u nas na uczelni. Ehh ile się człowiek nasiedział czasem na ircach.

Już nie wspommnę o tych fanatykach gier netowo fabularnych, tekstowych, w których nigdy nie wiedziałem o co chodzi ;) Miałem kolegów którzy rano siadali i aż do wieczorka w to grywali, często zawalając zajęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pine, stary dobry pine ;) I był jeszcze elm i lynx. I te stare terminale unixowe u nas na uczelni. Ehh ile się człowiek nasiedział czasem na ircach.

Już nie wspommnę o tych fanatykach gier netowo fabularnych, tekstowych, w których nigdy nie wiedziałem o co chodzi ;) Miałem kolegów którzy rano siadali i aż do wieczorka w to grywali, często zawalając zajęcia.

 

No ja wlasnie na pierwszym roku w takie gralem:) raz rano w sobote jak w kolku chemicznym z kumplem zasiedlismy to wyszlismy w niedzie wieczorem:)....ehh mudy wciagaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się chyba potentegowało ........

 

??

Próba wejścia na wątek "Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]" kończy się

lądowaniem w wątku "Komputerowe wspomnienia" - przynajmniej u mnie tak działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...