Skocz do zawartości

SUBARU - USER & SERVICE MANUALE


demol

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o zamieszczanie tutaj dokumentacji (manuali) w postaci plików bądź linków do plików z innych serwerów.

 

Subaru Impreza 96 Workshop Manual

 

Subaru Impreza 98 Workshop Manual

 

Subaru Impreza WRX 2002 Service Manual

 

Subaru Impreza WRX STi 2004 Service Manual

 

Subaru Legacy 2000 User manual

 

Subaru Legacy 1998 User manual

 

Service manuale (1990-2015, Legacy, Outback, Baja, Impreza, Outback Sport, Crosstrek, WRX, STI, Forester, Tribeca, SVX, BRZ)

https://sl-i.net/FORUM/showthread.php?18087-Subaru-Factory-Service-Manuals-(FSM)-Every-Model-USDM-EU

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem :mrgreen: Witam! Niedawno zanabyłem Forestera MY2001 w wersji zdaje się podstawowej. Niestety manual w oryginale wymaga aby sprechać a ja speakam :( . Zwracam się do szczęśliwych posiadaczy Forków aby wspomogli młodszego stażem kolegę. Nie bardzo mam ochotę na początku coś sp....... . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
BARDZO PROSZE O POMOC. Potrzebuje dokumentacje techniczna do JUSTYnki rocznik 85. Czy jest taka wogule dostępna??

Pod tym adresem http://www.main.experiencetherave.com:8 ... anuals.zip

Znajduje się spory plik (200MB) ściąga się dosyć długo i czasami zrywa połączenie, w środku jest instrukcja serwisowa do większości modeli, w tym i do Justy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Z angielskim jeszcze sobie poradzę, z niemieckim.....chmmm.... mam znajomą, która uczy tego przedmiotu, tylko nie wiem czy polubi tłumaczenia Instrukcji do Subaru. No może jak ją przewiozę swoją Imprezką to sie pokusi o przetłumaczenie kilku stron :lol: . A co do japońskiego, to pozwolę się wykazać innym :wink:

P.S.

Czy naprawdę nie ma czegokolwiek do Subaru w naszym ojczystym języku???

Przecież ludzie jakieś filmy z hiszpańskiego i portugalskiego tłumaczą, a nikt nie wpadł na pomysł, żeby przetłumaczyć jakąś pożyteczna książkę zwaną Instrukcją Obsługi do Subaru.

Musimy zebrać ekipę wybrać jakiś ładny ELEMENTARZ o Subaru i zacząć tłumaczyć po kilka stron, a potem zebrać to w całość.

Może nawet powstanie piierwsza profesjonalna instrukcja obsługi tej Marki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...