Skocz do zawartości

Acropolis Rally of Greece


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

To ja pozwolę sobie zacząć temat związany z nadchodzącym Rajdem Grecji (23-26 czerwca), szczególnie, że akurat jestem służbowo w Atenach i... zanosi się na to, że uda mi się pójść na Super Special Stage na Stadionie Olimpijskim :!: :mrgreen:

 

Moja ekscytacja tym faktem nie zna granic - zobaczyć na żywo prawdziwą imprezę WRC, kierowców Teamu Subaru i to na dokładkę mieć to wszystko jak na dłoni, na stadionie. Ach, rozmarzyłem się... :roll:

 

Oczywiście zdam dokładną relację na Forum, może uda mi się zorganizować jakieś zdjęciówki... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

nooo..to proszę z hotelowego prześcieradła zrobić sztandar z adresem forum na cześć SWRT, uwiecznić wszystko na fotograbiach i zamieścić na forum..inaczej radze nie pokazywać się w kraju 8) :mrgreen:

 

Ups, ale się wrobiłem :shock:

 

Ale, jak to w moim podpisie, spróbuję stanąć na wysokości zadania 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups, ale się wrobiłem :shock:

)

 

aaaaa..zaraz wrobiłem..powinieneś czuć się wyjątkowo..jako nasz reprezentant, wysłannik....( w miejsce kropek wstaw co chcesz :mrgreen: )

tak więc..stawaj,stawaj :mrgreen:

 

p.s. Czekam na fotke z pozdrowieniami od Pitusia S., dołączy do plecaczka od Tommy'ego M. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie patrzylem na Wizzair czy nie ma jakichs sensowynch cen bo bez bym sie wybral... ale wylot 23ego to 1500 zl..., powrot 600... + oplaty dramat... zajefajne tanie linie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie patrzylem na Wizzair czy nie ma jakichs sensowynch cen bo bez bym sie wybral... ale wylot 23ego to 1500 zl..., powrot 600... + oplaty dramat... zajefajne tanie linie :evil:

 

Jakby ktoś chciał przyjechać, to mam wynajęty apartament dwupokojowy, nota bene zupełnie niedaleko Stadionu Olimpijskiego, gdzie będzie SSS. Wówczas odpada przynajmniej cena noclegu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, za pozno ... gdybysmy sie umowili miesiac wczesniej to by mona bylo za pare groszy poleciec :cry: ... daj znac wczesniej o jakims innym wypadzie to ja chetnie sie "przelece" gdzies :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, za pozno ... gdybysmy sie umowili miesiac wczesniej to by mona bylo za pare groszy poleciec :cry:

 

Cholera, gapa jestem... :| Ale zaraz spróbuję nałożyć kalendarz WRC na kalendarz swoich wyjazdów i może znów się trafi jakiś "match" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jakiś jego prywatny subarak, taki bez naklejek? :roll:

 

Sądzę, że to samochód testowy dealera (zwróćcie uwagę: nie ma rejestracji; zamiast tego ma taką tabliczkę, jak w salonie). Współczuję tylko nieszczęśnikowi, który potem kupi ten samochód bez świadomości, że był upalany :shock: . No chyba, że Piotruś zostawił swój autograf - wówczas chętnych będzie pewnie cała kolejka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 60 tysięcy przygotowanych biletów, w kasach ateńskiego Stadionu Olimpijskiego pozostało już tylko 5000 - jutro od 10:00 będzie można nadal kupować wejściówki. Od 13:00 do 17:00 potrwają przejazdy zapoznawcze pierwszego odcinka specjalnego Acropolis Rally; od 14:00 do 16:00 przygrywać będzie Junior SP; od 17:00 do 17:30 zmieni go DJ Bookem. O 18:00 Sebastien Loeb i Daniel Elena zjadą z rampy startowej. Wśród VIP-ów na trybunie honorowej zasiądzie premier Grecji, Konstantinos Karamanlis.

 

Samochody parami zaliczą okrążenie rozgrzewkowe poza stadionem, a następnie wrócą na płytę przez bramy 26-28. Potem podjadą na start superoesu, zlokalizowany przed bramami 7-11. Pary zostaną ostatecznie ustalone po jutrzejszym badaniu kontrolnym. Organizatorzy poinformowali o dwóch zmianach w porównaniu z listą zgłoszeń - Carlos Sainz zmierzy się w trzeciej parze z Arminem Schwarzem, natomiast Marcus Grönholm powalczy w piątej parze z Janne Tuohino.

 

Firmy Lamarco i Con.Tent, odpowiedzialne za budowę toru, uporały się z pracą w mniej niż sześć dni. Wzorowano się na francuskich rozwiązaniach ze Stade de France. Z płyty stadionu usunięto trawę, położono drewnianą podłogę i na nią trzy warstwy asfaltu o powierzchni 9000 m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq..ja mam nadzieje że ty z tym prześcieradłem wdarłeś sie już na stadion :twisted::mrgreen: :wink:

 

No to zacznę od tego... nie dość, że się wdarłem, to mam dla Ciebie, Moniko, autograf od Pettera Solberga 8) . Napisane jest: "For Moniqa from Forum.Subaru.PL - Petter Solberg". Podaj mi proszę na PW jakiś adres korespondencyjny, wyślę Ci pocztą. Kurna, a teraz oczekuję pochwał, peanów i w ogóle 8) :mrgreen:

 

I kolejna rzecz, aż napiszę boldem: mam również autograf Pettera na kartce o następującej treści: "For the Members of Forum.Subaru.Pl - Petter Solberg". Żeby nie było, że tylko Dyrekcja potrafi takie rzeczy załatwić 8) (pamiętacie - był kiedyś taki post). Jak tylko dorwę skaner, zrobię skan. Zastanawiam się tylko, co zrobić z oryginałem... SIP-owi przecież nie oddam... No chyba, że za jakąś extra zniżkę na samochód :mrgreen: .

 

Teraz przejdę do samej relacji z SSS, jako, że własnie wróciłem do hotelu i się dorwałem do komputerka: ZAJEFAJNE WIDOWISKO. Po prostu "the ultimate experience", że tak powiem po nienaszemu. Samochody widzi się jak na dłoni - jest trochę tak, jak na Karowej, ino 1000 razy fajniej :mrgreen: . Przyjemnie ogląda się wszystko - i samochody czterołapne i S1600. Dynamika jazdy jest niesamowita, nawierzchnia przystosowana do ostrego gazu, ach, nie ma w ogóle co gadać - taki jestem zachwycony 8).

 

Jedyne, czego mi brakowało wśród czołówki, to wielkiego konkurenta Subaru - Lancera. Owszem, lokalni kierowcy zaprezentowali jakieś 94387543975984375 :wink: lancerników. Co z tego, kiedy wśród kierowców liczących się w walce o punkty na próżno było szukać jakiegoś evo :roll: .

 

Zrobiłem sporo zdjęć. Nie było łatwo, bo Grecy mają to do siebie, że machają łapami i ciągle, zamiast w kadrze mieć samochó, miałem jakieś owłosione greckie łapska... Ale coś tam wyszło - zaraz przekopiuję z aparatu, zmniejszę do 800x600 i wrzucę na Forum.

 

Ufff... To był dłuuuuuugi dzień (byłem na miejscu o 13:00, SSS zaczął się o 18:00). Ale jestem happy :mrgreen: [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, dodam jeszcze, że po środku stadionu, pomiędzy torami, stały 3 Subarynki - Impreza, Forrester i Legacy. Także grecki dealer Subaru się sprawdził 8)

 

To jedziemy ze zdjęciami - na Forum.Subaru.Pl są wcześniej niż na stronie FIA/WRC :twisted:

 

A, jezscze jedno - część zdjęć może być lekko marnej jakości, bo dopiero oswajałem się ze swoim nowym aparatem... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...