Skocz do zawartości

Kim są użytkownicy Subaru ?


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Tak się zastanwiałem niedawno kogo stać na autko warte powyżej 100 Kzł, np. nowe SI, nawet nie turbo...

Dla mnie osobiście wydanie na autko 50, 60 kzł to jest max i jednocześnie wyprucie się z oszczędności kilku lat plus sprzedanie starej bryki. Więc jako miłośnik tej marki mogę sobie pomarzyć o nówkach albo zastanowić się nad jakimś 5,6 latkiem i rozważyć czy lepsza np. Imprezka GL z 99 za około 45 kzł + gaz sekwencyjny (5,6 kzł) czy lepiej kupić jakieś nowsze, lepiej wyposażone autko, jakiegoś nowoczesnego dieselka do którego częśći są w każdym małym miasteczku itp. a zamiłowanie do subaru przechować na lepsze czasy...

Powiedzcie qrde czy wy wszyscy którzy jeździcie takimi drogimi, choć zajebiście niepozornymi (i to mi się baardzo podoba w tej marce) subaraczkami, macie ojców szejków, menedżerów, polityków ? Albo może większość z was ma prywatne firmy i dochody rzędu ponad 10kzł/miesiąc ?

 

Bo nie wyobrażam sobie żeby ktoś z takim dochodem qrde jak np. ja (gość po studiach na stanowisku specjalisty w prywatnej firmie) z dochjodem 2,5 kzł/ miesiąc + raz w roku premia ok 2 kzł + sezonowy dochód ok 5-8 kzl + zarobki żony (niestety nauczycielskie) 1,5 kzl (minus to wszystko co wiąże się z utrzymaniem domku z ogrodem i 2 dzieci)- żeby brał kredyt i spłacał go kilka lat drżąc o kurs złotego po to tylko żeby jeździć subaru.

W dodatku duza grupa posiadaczy subaraczków udziela się aktywnie a to znaczy że mają i pieniądze i czas !!

No cóż pozostaje pozazdrościć Wam ;)

A może są i tacy dla których też 50 kzł na samochód to max ? I jak wy sobie radzicie z dylematem typu SI z 98 r. z przebiegiem ponad 100 k a 2,3 letnie autko klasy C z wypasem, mniejszym przebiegiem etc. ? Rozsądek kontra zamiłowanie ?

Ja właśnie stoje przed takim dylematem ;)

 

Pozdrawiam w ten piękny, wolny od pracy dzień

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Grzesiu, jak byś miał inny zestaw pytań, to ja poprosze. Te so bardzo trudne. Po piersze tu som ludzie śmiertelnie chore na subaroholizm, a nie wolno do umierajoncego mówić że pluje szmalem, bo weźmie i potarga testament, na któren rodzina bardzo liczy. Po drugie te chorobe nie można uzasadniać takiemi pierdołami jak rozsądek. To so wisusy i sie rosprzeszczeniajo z prenkościo 250 km/h ( niekture so ograniczine odcienciem życiodajnych płynów ), rozchodzo sie również falom dźwienkowom SCUBI, PRODRIV, DEVIL, a bardzo czensto wydobywajo sie z naszych nadnerczy.

Jakeś już zaglondł do szpitala, toś sie musiał dowiedzieć. Na razie cie przywieźli na leciutkom interne i sie jeszcze bidoku zastanawiasz jak by sie wipisać na własne żondanie. Potem cie przenioso na cienższe oddziały, a na końcu bedzie prosektorium..... znaczy kupisz se nówke. To nie jes jakiś gupi HIF, żeby jeszcze mieć nadzieje że wymyślo lekrstwo, tyko choroba z założenia śmiertelna. Taki na ten przykład JOY-u zakupił SI i tera zbiera na jeden goroncy kubek, bo sie wypruł poniży zera. I co najgorsze to som wszysko przypadki eutanazjalne. Wszyskie to robio na własne życzenie, naturalnie po wcześniejszym uzgodnieniu z wyży wspomnianym wirusem SIP.

 

Pozdrawiam

Mamusia

ps. Wiej w szlafroku z izby przyjenć, abo daj ludzom spokojnie chorować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Grzesiu, siedze w Rosji i juz Ci napisalem jedno pismo plecone, zebys nie zazdroscil, tylko pracwal ciezko, a w koncu bedzie cie stac. Kiedys. jestes na poczatku kariery dopiero.

Ale se pomyslale, ze to bez sensu, twoje pytanie jest durne, do takiego doszedlem wniosku. I nie ma co sie wysilac i na nie odpowiadac.

Na durne pytanie durna odpowiedz. Stac tych co stac. koniec i kropka. Mogli se kupic dwa harleye a nie kupili, idioci, tylko subaru. Mogli wziac auto fajne BMW, MERCA, albo AUDI czy Alfe, a nie wzieli. KRETYNI, co? Dziwi cie to? To niech cie nie dziwi.

Wszystkie ludzie w subaru to na pewno zlodzieje i pijacy, bo cytujac film, kazdy zlodziej to pijak, a kazdy pijak to zlodziej. Bo skad tyle kasy? UKRADZIONE< KURDE.

Na twoim miejsvu natychmiats bym cos gdzies ukradl a nie zazdroscil. Zapmnij o zazdrosci, wez sie za samoszkolenie w fachu zlodziejskim. Kilka mnut strachu i juz cie stac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnuś, jezdem normalnie oburzony na twojo zachowalnoś na forumie. Tera byle kto se ukradnie i bedzie psuł image marki. To jes niedopuszczalne żeby obcy osobie zdradzać tajemnice zawodowe i jom instruować publicznie jak sie piniondze produkuje. Sie człowiek cienżko nakrad żeby se kultowe fure kupić, a ty mię tak z buta. tera bedo musiał jakiemś Mitschubyczy abo inne Porsche jeżdzić za jeszcze cienży ukradzine piniondze i gorzałe se bede musiał od ust odejmować na paliwo.

Jezdem zbuldorzerowany do goły, druciany konstrukcji mojego pugilaresa.

 

Nastepno tako wypowiedź przesyłaj najsamprzud do autoryzacji Matki Chrzesnej Grupy przestempczy PLEJADY.

 

Matka Zdekonspirowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pije se drugie piwo, NEVSKOE, tez ukradzione, i se mysle, ze jednak musze pasc na kolana i sory powiedziec. Waldemarowi Obywatelowi, zem zdradził. Tajemnice żem zdradził.

Kurde, ale żem i w siebie walił gdyz Grzesiu równiez zaposiadam.

Bo nie ma, żeby se ktoś kupił Subaru bez procederu. jest tu jedne taki cwaniak z Ameryki co ukrdał nawet dwie. Ze sie nie wstydzi. I jeszcze za kradzione, zmienia w jednej maszynie to i owo. To juz jest bezczelnośc normalna i kolenie mnie w oczy.

Weź TY Z TEGO SZYKAGONU przestań mnie drażnić, że masz szybsze niz ja. tak?! I że na torze umisz gnać jak ja nie umi. Po jakiego grzyba było mie kraść WRX jak se mogłem gwizdnąć normalnie Merca 200 d. Zeby dostojnie jechac. JEDNAK CZLOWIEK GLUPI JEST. Polak glupi po szkodzie jest!

A najgorsze, że Ruskie też kradną i też kilka WRX juz widziałem. To boli, chłopaki, to boli.

No nic Grzesiu, do pracy chłopie. Naucz sie, choć Waldemar Obywatel ma żal do mnie o rad dawanie, to jednak sie przyucz, i jakoś to bedzie w koncu!

Pozdrawiam juz zlodziei i przyszlych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć pytanie, jak zaznaczyli poprzednicy, do najtrafniejszych nie należy to spróbuję się mimo wszystko z nim uporać. Użytkownicy subaru w większości, to rzeczywiście ludzie nieco odbiegający od norm społecznych w zakresie zarobków (z innymi normami też mają problemy vide Matka Forumoska :wink: ) ale nie to stanowi ich wyznacznik. Dzięki ostatniemu zlotowi miałem okazję ich poznać osobiście i tylko jedna konkluzja: ani jednego normalnego!!! Wszyscy to świry, jak jeden. Ja w każdym razie wiem dlaczego jeżdżę Subaru - ja chcę do nich należeć!!!(taki niewinny kompleksik prowincjusza ze wschodu), i myśle, że wiele innych "palących" potrzeb odłożyłbym na bok, żeby tylko pozostać na tej drabince.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie rzeczywiście troszkę głupawe..tak sobie zbyt głośno myślałem.. no ale arnuś żeby od razu proponować mi złodziejstwo ? toć ja nawet w szkole ściągania się brzydziłem ..a fe..

w każdym razie nie odpowiadajcie więcej. proste. posiadacz SI ma ponadprzeciętne dochody i fioła na punkcie gwiazdek na niebieskim tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(z innymi normami też mają problemy vide Matka Forumoska

 

Sorki że komuś czas marnuje. A z jakiemi normami mamusia ma broblemy ??? Zgodze sie ze świrem bo to nie obraża moich uczuć.

Prosiłbym jednak o głebszo analize ty wypowiedzi. Może bym se wyrobił zdanie na swój temat, bo narazie mam nie sprecyzowane.

 

Stara Rura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy wydają 12k :)

I to pożyczone od dobrej teściowej

:lol:

 

BBartuś, toś ty bidoku wzion szmal od tej hadry ??? A nie lepi sie było utopić ??? Tera do końca życia bedziesz kończyny górne teściow ślinił a i tak bedziesz miał wypomniane i przez teściowo i przez jej potomstwo.

Popaczcie ludzie, to ja myślałem żem przez los pokrzywdzon, a tu takie dramaty. Życzie dla niektórych jes jednak koszmarem dopiero. Ukradnij i oddej szmal bo ci sie do końca życia bedzie odbijać.

 

Mamusia - szczęściem jakimś nie spotykanym - nie teściowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepi sie było utopić ???

 

:D

Nie, takiej opcji nie ma. Ale teściowa jest naprawdę OK.

 

A nad posiadaczami Subaryn też się zastanawiałem nie dalej jak przedwczoraj. No bo jaki jest człowiek, który jeździ np. czarnym, burczącym STi na tablicy SH...cośtam (widziany wczoraj w W-wie przed Intercontinentalem)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakis bardzo mily czlowiek, kiedy sie spotkalismy na Jerozolimskich, ja czarnym kombi on tym swoim tosmy sie uklonili i posumiechali.

Cholera, tak jak ja pewnie zlodziej jakis jednak. W bialej koszuli byl i krawacie! Maskuje sie.

teraz z tymi rejestracjami to w ogole nie wiadomo, w warszawie sam oznan jezdzi i stroche jakiegos SB. A to sie okazuje, ze to firmy lisingowe maja tam siedziby. A czlowek mysli ze tyle teren w tej warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(z innymi normami też mają problemy vide Matka Forumoska

 

Sorki że komuś czas marnuje. A z jakiemi normami mamusia ma broblemy ??? Zgodze sie ze świrem bo to nie obraża moich uczuć.

Prosiłbym jednak o głebszo analize ty wypowiedzi. Może bym se wyrobił zdanie na swój temat, bo narazie mam nie sprecyzowane.

 

Stara Rura

Już się tłumaczę. Znaczy się co do tych norm, to nie mam zadnych negatywnych podtekstów. Znaczy się, ja chciałem napisać co Matka nieco normom przeczy rzecz w tym, że in plus. Znaczy się o charakterność idzie co to się letko wyróżnia :wink: a jakby się okazało co uraziłem to znaczy się najmocniej przepraszam bo nie o to chodziło.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się, ja chciałem napisać co Matka nieco normom przeczy rzecz w tym, że in plus. Znaczy się o charakterność idzie co to się letko wyróżnia

 

NO LUDZIE !!!!!! Czy ja musze takie zeznania wymuszać ??? Czy nie można co dzień rano zamias myć brudnych zembów, walnońć mamusi takiego tekściora na dzień dobry ??? By mię sie chciało z ogolonom mordom iś do roboty abo na wesoło opić. Prosze mię natykmiast posta założyć DZIŃ DOBRY KOCHANY MAMUSI, i mię tam drukować pozdrowienia wzorujonc sie na powyższem tekście bazowym.

 

Kochana Mamusia co jo dzieci nic nie szanujo ...w morde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu widziałem wczoraj... padł rekord : 3 subaraki w czasie 10 min przejazdu dom-miasto: czerwony GT, czarny GT kombi i nowe STi niebieskie, wszystko tutejsze. A w ramach ciekawostek to spotkałem jeszcze czarną Testarosse też na poznańskich blachach. Czyli dzień można uznać za udany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu widziałem wczoraj... padł rekord : 3 subaraki w czasie 10 min przejazdu dom-miasto: czerwony GT, czarny GT kombi i nowe STi niebieskie, wszystko tutejsze. A w ramach ciekawostek to spotkałem jeszcze czarną Testarosse też na poznańskich blachach. Czyli dzień można uznać za udany :)

 

... cienko, cienko z tego cyklu "widzialem wczoraj" :roll: moj rekord to w ciagu 5 minut siedziac na przystanku do zoo, 2 x gt, 2 x sti (w tym Gacuś 8) ) i svx hamerykanski, a to jeszcze nie wszystko, pozniej do konca dnia widziolek jeszcze 10 innych subaryn..... moze brzmi to nieralnie, ale na prawde tak bylo, bylem zszokowany :shock: :D .........

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest nic. raz juz pisalem ze na wislostradzie jednego razu stanalem na swiatlach, a na pasach obok, w tym samym rzedzie: srebrne WRX tez 04, i niebieskie kombi tez 04. To jest dopiero zbieg okolicznosci.

Masa tego jezdzi. oj nie dobrze, niedobrze. przyjdzie zmieniac na Fiata Pande czy jak tez 4x4 co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GL z 99 za około 45 kzł + gaz sekwencyjny (5,6 kzł) czy lepiej kupić jakieś nowsze, lepiej wyposażone autko, jakiegoś nowoczesnego dieselka

 

Imprezka z gazem nie doprowadzi Cię do ruiny, a 4x4 juz masz i może nie zaszalejesz w lecie, ale w zimie :-)

Nowe dizelki fajne są, ekonomiczne są, rozsądne są, ale... tu nikt nie myśli rozsądnie... i to jest CUDOWNE.

W końcu po to człek pracuje żeby CIESZYĆ SIĘ Z TEGO, a wielu o tym dzisiaj zapomina. Jeżeli masz taką możliwoś ( a masz ) to korzystaj i ciesz się życiem. 8)

 

dochjodem 2,5 kzł/ miesiąc + raz w roku premia ok 2 kzł + sezonowy dochód ok 5-8 kzl + zarobki żony (niestety nauczycielskie) 1,5 kzl

 

Ochhcho, wiesz ile osób chciało by mieć takie zarobki?

Jak Matka Forumowa wspomniała zbierałem przez 2 lata na WRXa a poszły na to życiowe oszczędności ( 8 lat ) a teraz to tylko chcę co by na paliwo starczyło. Acha na szczęście nie mam dwóch balastów

 

(minus to wszystko co wiąże się z utrzymaniem domku z ogrodem i 2 dzieci)-

No a jak się pojawią to faktycznie będę myślał o dizelku :wink:

A na razie leję benzynkę i Heeeeeja! Boże jaka to frajda :D

 

pozdrowionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co się tyczy tematu głównego to mnie też nie stać na Subarynke i nie wiem czy kiedykolwiek będzie na nową ale ciesze się że innych stać bo inaczej nie miałbym na co pięknego patrzeć na ulicach (aż się łezka w oku kręci czasami na taki widok) ja zacząłem od Imprezek w słabszych wersjach (skala 1:24 :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...