Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich... mam trochę zagadkową Subaru Impreze z grudnia 98 więc model 99. Seryjnie nie posiada ABS i poduszek (Nardi Torino). Teraz najlepsze.... w dowodzie nie ma wpisanej mocy silnika (podobno GT 218 KM) ale ma napisane tak: "Subaru Impreza WRX 2.0 KAT" Dużo ludzi na forum mówi że nie było WRXa w latach 99. Ale przejechałem się dwoma GT z tą mocą i muszę przyznać że mój jest odczuwalnie mocniejszy (szybciej przyśpiesza itp.) Czy spotkał się ktoś kiedyś z takim przypadkiem ? ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój egzemplarz to tzw. "zielona z Nowego Dworu"

Chyba ostatni właściciel przed Tobą chyba zadbał o jej stan techniczny (i pewnie coś nadłubał) bo wcześniej podobno kupa to była.

No opowiadał mi jak wyglądała wcześniej i ile kasy w nią włożył żeby wyglądała tak jak teraz. Ale dalej nie wiem skąd te WRX ... ?? :)

 

[ Dodano: Czw Lis 19, 2009 9:38 pm ]

Twój egzemplarz to tzw. "zielona z Nowego Dworu"
No to chyba nie ta...sprawdziłem i nie był nikt jego poprzednim właścicielem z tamtych okolic :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich... mam trochę zagadkową Subaru Impreze z grudnia 98 więc model 99. Seryjnie nie posiada ABS i poduszek (Nardi Torino). Teraz najlepsze.... w dowodzie nie ma wpisanej mocy silnika (podobno GT 218 KM) ale ma napisane tak: "Subaru Impreza WRX 2.0 KAT" Dużo ludzi na forum mówi że nie było WRXa w latach 99. Ale przejechałem się dwoma GT z tą mocą i muszę przyznać że mój jest odczuwalnie mocniejszy (szybciej przyśpiesza itp.) Czy spotkał się ktoś kiedyś z takim przypadkiem ? ;) Pozdrawiam

 

Na braku paru ,,gratów" trochę masy zaoszczędzone w tego typu wersji, chyba jakaś pod budowę rajdówki... Już lekka przewaga nad seryjnymi GT. Może czas WRX'a postawić na hamownie to wszystko się okaże :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na braku paru ,,gratów" trochę masy zaoszczędzone w tego typu wersji, chyba jakaś pod budowę rajdówki... Już lekka przewaga nad seryjnymi GT. Może czas WRX'a postawić na hamownie to wszystko się okaże :cool:
I to chyba jedyna opcja żeby się dowiedzieć co to za samochód, jest lekki bo nie posiada ABS,poduszek, Klimy itp. Taka wersja nazywa się albo 555 albo Nardi Torino, czytałem że w Japonii GT nazywano WRX i tak było w papierach. Ale tu nie ma śladu po przekładkach ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...