Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Widzisz, tak to jest, jak się na forum nie było 3 miechy (no time ;( ). Jak jest liga, to ja się piszę :D chyba odkryłem swój nowy talent ostatnio :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMTe, mam do Ciebie nr tel?? Chyba nie ;) podeślij mi na PW, napiszę Ci jutro co i jak, bo też miałem zamiar się wybrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello Cracow, It is good to be back :D

 

Organizujecie coś w najbliższym czasie?? Jakąś kiełbasianą imprezę czwartkową pod Halą? :D

 

BTW, może się zorganizujemy i wybierzemy na tor gokartowy...? Rywalizacja na czas nikomu jeszcze nie zaszkodziła ;)

 

Pozdrawiam Serdecznie All :)

 

 

 

jest forumowa liga kartingowa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

pomimo,że to wątek spotkań to chyba to będzie najlepsze miejsce na ten "temat". Byłem na długi weekend w Krakowie i w drodze do sklepu na ulicy Rotmistrza Zbigniewa Dunin-Wąsowicza natkneliśmy się na bardzo przykry dla nas widok.

 

2011-08-13-19.57.16.jpg

2011-08-13-19.57.26.jpg

 

Samochód stoi tam minimum rok,jest w stanie opłakanym, ma skradzione listwy dachowe, na opony zarastają chwasty. Na zabrudzonych szybach bocznych ktoś napisał "mój właściciel to **** , fani motoryzacji, SPRZEDAJ GO". Łza się w oku kręci,że ktoś mógł porzucić takie auto lub też, że ktoś kto był jego właścicielem stał się ofiarom jakiegoś nieszczęsliwego wypadku a autem nie ma się kto zaopiekować.

 

Gdyby tego było mało auto stoi OTWARTE !!

 

2011-08-13-19.57.33.jpg

 

Jeżeli ktoś z Was może w jakiś sposób skontaktować się z właścicielem/rodziną to pomóżcie - może uda się uratować pięknego klasyka.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód stoi tam minimum rok,jest w stanie opłakanym,

 

Pod koniec zeszłego roku/początkiem tego widywałem ten samochód na Retoryka i był wtedy na pewno używany, bo czasem rano jak wracałem z pracy to właściciel też się nim poruszał. Początkiem wiosny widziałem go zaparkowanego przy Błoniach w jednym miejscu przez dłuższy czas, a później natknąłem się na niego właśnie w tym miejscu w którym stoi teraz. W tym momencie nie wiem czy właściciel urzęduje tam gdzie go widywałem i nie wiem czm się teraz porusza. :|

 

Szkoda, bo coraz gorzej z nim, ruda dość mocno atakuje podwozie (lewego progu już chyba nie ma), a to że stoi otwarte to już w ogóle jakiś szok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód stoi tam minimum rok,jest w stanie opłakanym,

 

Pod koniec zeszłego roku/początkiem tego widywałem ten samochód na Retoryka i był wtedy na pewno używany, bo czasem rano jak wracałem z pracy to właściciel też się nim poruszał. Początkiem wiosny widziałem go zaparkowanego przy Błoniach w jednym miejscu przez dłuższy czas, a później natknąłem się na niego właśnie w tym miejscu w którym stoi teraz. W tym momencie nie wiem czy właściciel urzęduje tam gdzie go widywałem i nie wiem czm się teraz porusza. :|

 

Szkoda, bo coraz gorzej z nim, ruda dość mocno atakuje podwozie (lewego progu już chyba nie ma), a to że stoi otwarte to już w ogóle jakiś szok!

 

W takim razie mój błąd - oceniłem długość postoju tego auta w tym miejscu po jego stanie ale mogłem się mylić - w każdym bądź razie to i tak tragedia dla auta. To miejsce to jakies 2-3 min na nogach od Błoni(? tak to sie mówi?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miejsce to jakies 2-3 min na nogach od Błoni

Tak, tak jakby za stadionem Cracovii ztcp.

 

od Błoni(? tak to sie mówi?).

 

Wydaje mi się że poprawnie jest od Błoń, ale rodowitym Krakusem też nie jestem więc jest niewielki procent, że się mylę 8)

 

To teraz pytanie czemu stoi

a) ma silnik do remontu

B) nie ma silnika

c) ma padniętą skrzynię

:wink:

 

Tak jak pisałem, na przełomie roku jeszcze jeździł, wczesną wiosną chyba też, ale może w końcu zaniemógł :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...