Skocz do zawartości

Podświetlenie tablicy rejestracyjnej Legacy '04


niesci

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem nowy na tym forum. Wiem, że to może trochę głupie, ale chciałbym się dowiedzieć jak wymienić żarówkę podświetlenia tablicy rejestracyjnej w Legacy '04 roku sedan. Mam instrukcję obsługi samochodu, ale jest opisane tylko w jaki sposób zmienić żarówkę w kombi.

Z góry dzięki.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powinno okazać się pomocne : :)

 

zartabsedan.jpg

 

 

listwaoswietleniatabsed.jpg

 

-- 19 lis 2010, o 11:48 --

 

a tutaj jak pomęczyć się z bagażnikiem :lol: :

 

pokrywabagaznikasedan.jpg

 

Teraz już pewnie wiesz dlaczego w instrukcji nie ma info jak to zrobić samemu tylko nakazują jechać do ASO :mrgreen:

 

W kombi jest duuuużooooo prościej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

zdjec nie mam ale sam rozkladalem ostatnio sałą blędę i przy okazji czysciłem dosłownie wszystko

 

a co do podswietlenia tablicy to polecam otworzyc sobie bagaznik i podniesc klape wyzej - albo pasc na kolana i z ziemi odkecac - nastepnie niewielkim (krotkim) srubokretem krzyzakowym odkrecic po 2 srubki na bialych oslonach lamp, oslony opadaja a oczom poaze sie żarówka ktora wystarczy po prostu wyjac, zadnego przekrecania itp

 

czas operacyjny jakies 1min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjec nie mam ale sam rozkladalem ostatnio sałą blędę i przy okazji czysciłem dosłownie wszystko

 

a co do podswietlenia tablicy to polecam otworzyc sobie bagaznik i podniesc klape wyzej - albo pasc na kolana i z ziemi odkecac - nastepnie niewielkim (krotkim) srubokretem krzyzakowym odkrecic po 2 srubki na bialych oslonach lamp, oslony opadaja a oczom poaze sie żarówka ktora wystarczy po prostu wyjac, zadnego przekrecania itp

 

czas operacyjny jakies 1min

W Legacy Sedan nie ma żadnych śrub do okręcania plastikowych osłon żarówek podświetlenia tablicy rejestracyjnej. Gdyby były jakiekolwiek śruby to bym nie prosił o pomoc. Nie chce podważać na siłę żeby nic nie połamać.

 

Jeśli ktoś wie jak wymienić żarówki podświetlenia tablicy rejestracyjnej w Legacy IV Sedan to proszę o jakieś instrukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zdjąć tapicerkę klapy bagażnika, i wszystko staje się jasne. Spinki są dosyć mocne i można je użyć ponownie, wystarczy podważyć i wyciągnąć. Pod tapicerka jest dostęp do żarówek, sama żarówka siedzi w plastikowym uchwycie który wyciąga się z klosza lampki lekko przekręcając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...