Skocz do zawartości

Legacy MY06 prosba o udostepnienie instruckji-odplatnie,inne


szamcio11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Stałem się wreszcie właścicielem Subaru Legacy Kombi MY06, 2,0 121kW, rocznik listopad 2005. Niestety, nie ma do niego instruckji, zresztą po włosku też by była mało przydatna. Prośba do Was, użytkowników takiego modelu - o udostępnienie instruckji do zapoznania się z nią, odpłatnie, za piwo, lub inne uprzejmości. Najlepiej w krakowie, lub Lublinie - bo tam będzie użytkowane autko.

Z góry dziękuję

Pozdr

Szamcio

Żeby nie było, że jestem leniem - szukałem w sieci, ale udało mi się znaleźć wyłącznie do jakiejś wersji chyba USA, albo inne roczniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak, te instrukcje znalazłem.

Ale to są instrukcje do wersji USA, tzn ja mam inne kontrolki w zegarach, inny silnik, inny kluczyk itp

Na szybko potrzebuję uruchomić drugi kluczyk do otwierania auta, i chyba aktywować alarm. Dlatego myślełem o instrukcji dodawanej do auta w europie.

Ale dzięki i za to

Pozdrówko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam instrukcję do MY04, to chyba żadna różnica, bo w międzyczasie był tylko facelifting. Jak nie znajdziesz innej opcji i jesteś zainteresowany to daj znać, zrobię Ci ksero i wyślę pocztą. Ewentualnie kilka stron mogę zeskanować i wysłać mailem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak, te instrukcje znalazłem.

Ale to są instrukcje do wersji USA, tzn ja mam inne kontrolki w zegarach, inny silnik, inny kluczyk itp

Na szybko potrzebuję uruchomić drugi kluczyk do otwierania auta, i chyba aktywować alarm. Dlatego myślełem o instrukcji dodawanej do auta w europie.

Ale dzięki i za to

Pozdrówko

Kluczyk to się chyba programuje SSM jeśli masz już mechanicznie dorobiony - więc raczej ASO lub serwis z SSM... z alarmem pewnie taka sama historia jeśli fabryczny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...