Skocz do zawartości

NAWIGACJA FABRYCZNA


atom75

Rekomendowane odpowiedzi

DVD czy tez CD za 300 PLN ma tylko jedna jedyna zalete. Kosztuje 300 PLN. Nie mozna tam w zasadzie nic sensownego zrobic. Mysle tu glownie o wgrywaniu bazy POI. Stacje benzynowe, sklepy, apteki i to co najbardziej interesujace czyli fotoradary. Potem dochodzi mozliwosc ostrzegania przed fotoradarami. Tez sie tego nie da zrobic, a to sie kurcze bardzo przydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawnictwo 2 płytowe. Napis na płytach" Use this DVD-ROM for Subar" oraz logo Subaru wskazuje na to iż wydawnictwo dydykowano tej marce. Mapy sygnowane 2009-2010 są naprawdę szczegółowe (sprawdziłem w różnych dziwnych miejscach) z dużą bazą punktów POI. Jak na kwotę 300 zł i fakt ożywienia budki z zegarem to moim zdaniem rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można, działają w forkach takich jak mój

 

mapy są z drugiej połowy 2008r ale podobno już są wydane z 2010 (tak widziałem w necie)

 

mapa jest super jeli chodzi o intuicje i jakość prowadzenia do celu oraz dokładność. Używam auto mapy tylko w przypadku braku w mapie forka.

 

po odłączeniu aku najpierw trzeba włożyć płytę oem aby się wgrał system dopiero potem zmienić na mapy europy wschodniej plus niemcy i coś tam jeszcze

 

z toyoty mi nie działają a mam z zlexysa gdzie dział to bardzo podobnie, wręcz jest ta sama rewizja map. to samo zresztą we fiacie :razz:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poproszę o bliższe dane.

 

Ostatnio Forester 2,5XT 2005 dostawał szału w drodze do Neapolu z trzema nawigacjami.

Mapa w budce bardzo niektualna

Garmin na szybie z CNE 2010 ma skopane Włochy i brak nowych dróg w Austrii

Iphone z kieszeni miał wszystkie drogi, ale nie był najwygodniejszy w uzyciu, a pakiet 100MB-UE-dataroaming wyczerpywał się błyskawicznie

 

pozdrawiam

 

kk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Forester 2,5XT 2005 dostawał szału w drodze do Neapolu z trzema nawigacjami.

Mapa w budce bardzo niektualna

 

Budkę możesz "wywalić" to nigdy nie będzie działać jak należy ...

 

Garmin na szybie z CNE 2010 ma skopane Włochy

 

Wgraj sobie najnowszą CNE 2010.30 wersja "c"

 

i brak nowych dróg w Austrii

 

Może będą w Garminie koło 2012 roku :mrgreen: , a tak poważnie to aktualne mapki drogowe w Austrii są tu http://www.asfinag.at/index.php?idtopic=29

 

Iphone z kieszeni miał wszystkie drogi, ale nie był najwygodniejszy w uzyciu, a pakiet 100MB-UE-dataroaming wyczerpywał się błyskawicznie

 

pozdrawiam

 

kk

 

iPhona zamień na Blackberry :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budkę możesz "wywalić" to nigdy nie będzie działać jak należy ...

 

BZDURA :!:

 

wszystkie mapy robi navteq i wszyscy maja to samo tyle że z różnymi datami.

 

czyli moja budka ma to samo co automapa z 2009 r

 

BZDURA :?: ... do fabrycznej nawigacji m.in w foresterach (kenwood KNA DV3200) jest dedykowana mapa robiona przez navteq (tylko to się zgadza) software do "budki" robi firma DENSO

 

... najnowsza wersja mapy to KNA-MP328 stan NAVTEQ/07Q3

... nie posiada mapy Polski ... wiec nie będziesz miał tego samego co w automapie bez dokonania przeróbek w fabrycznej nawigacji... lub zastosowania innych rozwiązań z Toyoty lub Volvo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

software do "budki" robi firma DENSO

 

brak zastrzeżeń szybko sprawnie i czytelnie.

 

nie posiada mapy Polski

 

to nic nie znaczy, po prostu nie w kompilowali.

 

zobacz np mapy do landrovera które dostarcza navteq

 

http://www.navigation.com/is-bin/INTERS ... ories=YES#

 

a na stronie automapy jest info, ze nawiązali współpracę i automapa ma dostęp do map navteq. Nie jest jasno napisane, że geosystem oddał w zamian dane polski ale porównując automapę 2009 i mój nawteq to niczym się to nie różni przy czym znacznie bardziej odpowiada mi oprogramowanie denso.

 

zdecydowanie wolę widok 2d. dodatkowo budka dzieli ekran dając jasne instrukcje co i jak

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...