Skocz do zawartości

Zglebiłem Forka.


Kical

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zrobiłem narazie 100km, jest zdecydowanie bardziej stabilniejszy, nie za twardy nie za miekki do jazdy na codzień ok.

 

[ Dodano: Sro Kwi 29, 2009 4:46 pm ]

Amorki seria + sprężyny STI
Kical nie miałeś samopoziomowania z tyłu, że zszedł Ci bez wymiany amortyzatorów?

 

Samopoziomujące sie skonczyły więc wsadziłem normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie bedzie podobnie (mam nadzieje, ze w przyszlym tyg), tylko amortyzatory zmienilem na AGXy. Sprezyny tez STi, do tego stabilizatory 22mm i - jak dopisza finanse, powerflex. Niestety jeszcze przez jakis miesiac bedzie jezdzil na 16", wiec trudno bedzie mowic o rewolucji :/

 

Edit: bardzo ladnie wyglada ten forek, podobnie do radkkowego

 

Piotr

 

[ Dodano: Sro Kwi 29, 2009 9:35 pm ]

zauwazyles jakies minusy takiej konfiguracji ? krawezniki, koleiny, trzaski, stuki i puki, odpadanie lakieru, wieksze spalanie, drozsze paliwo, wzrost cen, spadek PKB ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co? Nie lepiej zamienic na WRX i miec to w serii? Jedynie bagaznika mu brak :P

popieram... poza tym, zawsze mozna kupic WRX kombi i miec jakis tam bagaznik :razz:

 

zglebic (zgnebic :?: :mrgreen: ) Forka imho = pozbawic tego auta najwazniejszej jego zalety - przeswitu i uniwersalnosci... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly urok Forka polega na jego wszedobylnosci, a ty go kastrujesz

 

Olleo, przestań smęcić :wink:

Czy "wszedobylnosc" polega na tym, iz po jakiekolwiek jeżdzie terenowej zastanawiasz się czy masz do wymiany tylny dyfer ? :mrgreen:

 

Forek w serii jest autem do "niczego" - na trasie objedzie Cię smutne TDCI, w terenie "wydupcy" pierwszy, lepszy PATROL. To o czym mowa ? :mrgreen:

 

Anakyn, Twój Forek mnie wpomidorowuje. Jest PRZEZACNY ! :cool:

Mojemu Misiu cyknę fotę, jak wyjedzie ze stoczni remontowej im. Wł. Reymonta :razz:

 

Pozdrawiam

Kastrator :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trza bedzie jakies stwarzyszenie ochrony wykastrowanych zalozyc, bo nas zlinczuja
powoli tych obniżonych robi się więcej niż seryjnych, więc co jak co to prędzej My Ich zlinczujemy :razz:
Obniżone Forki strasznie mi się podobają
chociaż ktoś zna się na rzeczy :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autka :smile: Jak ktoś chce z lekkiej terenówki zrobić sobie ciężką wyścigówkę - jego wola. Każda droga dobra do osiągnięcia satysfakcji z jazdy i posiadanego samochodu. Ja jeżdżę od niedawna nowym Forkiem ale już zacząłem zbierać na WRX - może za 3 lata sobie kupię jakąś fajną 2-letnią używkę :razz: . A w Forku tylko sobie podkręcę diesla do 180 KM tylko niech się nie-ASO zdecyduje czy można czy nie można tego zrobić bez szkody dla katalizatora.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...