Skocz do zawartości

Było 1.0 jest 1.3 bar dlaczego??


LukiGT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. :)

od paru dni obserwuje niepokojaca mnie zmiane na zegarze cisnienia doladowujacego

do tej pory cisnienie to wynosilo 1,0 bar a w chwili obecnej przy wcisnietym pedale gazu do spodu rosnie do 1,3 po czym odrazu spada do 1,0. Wanienka zapitala znacznie lepiej ale boje sie czy to nie zaszkodzi jej serduszku?.czym mze byc to spowodowane??z gory dzieki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LukiGT to możesz chyba samemu sprawdzić.

 

http://www.scribd.com/doc/104227/How-Subarus-Factory-Boost-Control-System-Works-v11-01

 

na pierwszym rysunku te cienkie wężyki sprawdź czy żaden nie spadł/przedziurawił się...

 

 

Jak ciągle zbyt skomplikowane to masz chyba aso w Rzeszowie, nie powinni za to dużo wziąść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki AMI tylko ze moj przypadek jest znacznie bardziej zlozony i mogloby z niego powstac i 5watkow (pewnie powstanie)mianowicie w niedalekiej przyszlosci planuje dac mojej kochanej wanience drugie zycie(nie to zeby to sie konczylo)lepsze zycie! nie wiem w ktora strone isc czy graty z sti czy kucizna tego silnika i tez graty sti czy...kiedy przystapimy juz do akcji bede napewno rozwazal miejsca ktore podales a najbardziej ciagnie mnie tam gdzie i Twoj piekny samochod sie robi o ile sie nie myle :) ?!!poki co jednak auto jest mi niezbednie potrzebne praktycznie caly czas i chcilbym znalezc kogos na ziemi rzeszowskiej kto ogarnaby moj przyziemny problem doladowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...