Skocz do zawartości

poliuretan zawieszenie gt


adamsa

Rekomendowane odpowiedzi

W pierwszym linku jest napisane, że wszystkie WRXy od 98-2005 roku. Niektóre elementy z trzeciego linka nie będą pasować do Twojego auta bez modyfikacji:

"Front Control Arm Bushings will not fit on 98-01 models without modification if your vehicle requires the 55mm bushings."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamsa, polecam dedykowane zestawy Powerflex. Jak wejdziesz na ich stronkę to masz tam rozrysowane schematy poszczególnych modeli aut i nr elementów - można wybrać sobie to co potrzebujesz lub cały komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda ale trzeba pamiętać że tanie poliuretany szybciej tracą swoje właściwości i częściej trzeba je wymieniać - z czegoś wynika ta różnica ceny. Druga sprawa to taka że tanie elementy poliuretanowe pasują lepiej lub gorzej lub wogóle nie pasują, a markowe wysokiej jakości i pasują idealnie. Taniej niż Powerflex wychodzą np. produkty z USA firmy Energy Suspension - też są niezłej jakości zbliżonej do Powerflexa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STACHU, nie znam tej firmy ale ostatnio pojawiło się ich sporo zwłaszcza w USA a stamtąd Tomson bierze 95% swoich towarów. Z reguły jak w życiu - bardzo niska cena raczej równa się kiepskiej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STACHU, nie znam tej firmy ale ostatnio pojawiło się ich sporo zwłaszcza w USA a stamtąd Tomson bierze 95% swoich towarów. Z reguły jak w życiu - bardzo niska cena raczej równa się kiepskiej jakości.

akurat tutaj sie z tym nie zgodze mam taki komplet i wszystko jest ok zarowno z dopasowaniem jak i z trwaloscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dobrze przeczytać te warunki gwarancji bo to są elementy które się zużywają w normalnej eksploatacji i nkt normalny takiej gwarancji nie udziela. Taka gwarancja może być trickiem handlowym na przykład tylko na wadę materiałową itp. Kolega zaryzykował i kupił sobie kiedyś jakiś tani zestaw z Ebay kiedyś ale do BMW i luzy pojawiły się szybciej niż na seryjnych gumach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by przeszukać NASIOCA i inne fora amerykańskie o Subaru, może pojawiły się tam opinie na temat tych produktów.

 

[ Dodano: Pią Sie 14, 2009 1:58 pm ]

Taniej niż Powerflex wychodzą np. produkty z USA firmy Energy Suspension - też są niezłej jakości zbliżonej do Powerflexa.

 

Kruk- miałeś je może zamontowane albo znasz kogoś kto miał? Chcę kupić taki komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podepnę się trochę pod temat. Jak to w końcu jest z zawieszeniem w GT i później w WRX/STI. Kupiłem ostatnio ALK do GTeka i stwierdziłem, że skoro trzeba wszystko tam rozbierać to wymienie od razu resztę gumek na Powerflexy. Na stronie producenta wygląda na to że wszystko pasuje i do budy GC i GD. Ale w innych miejscach znalazłem różne zestawy do GC i GD. Jak to jest i co kupić?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Właśnie, czy ktoś już jeździ na zestawach z pierwszego posta?

Chcę kupić cały komplet od GT/WRX, ale nie ukrywam, że cena robi różnicę. Tym bardziej, że nie wszystkie elementy pasują do Antyka.

Czy ktoś z Was jeździ już na tańszym odpowiedniku zestawu Powerflexa? Co możecie polecić, a od czego mam się trzymać z daleka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...