Skocz do zawartości

Start nowego Forum!


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

 

Start opóźnił nam się lekko, ale za to kilka nowości pojawiło się na Forum jak również kilka spraw zaległych doczekało się naprawy.

 

Niniejszym prezentuję Wam (tak, o 12tej - w samo południe) nowe Forum Subaru. Wszelkie uwagi dot. działania proszę kierować pisać, pisać pisać.

 

PS: Miło będzie też może coś miłego przeczytać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 473
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to poszły konie po betonie ;) Żałuję tylko jednej rzeczy- teraz już nie mogę sobie zrobić kawy podczas zmiany jednej strony wątku na drugą...To spora niedogodność....Cóż pzyjdzie przywyknąć ;)

Pozostaje kwestia avatarów ale to da się pewnie zrobić ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy avatary mogą powrócić na lewą strone ?

Proponuję spróbować się przyzwyczaić do nowego rozwiązania - gwarantuję, że będzie przyjemniej :D

 

Czy pod temat może wrócić okno "Szybkiej odpowiedzi" ?

Pewnie tak, ale mamy zupełnie nowy panel administracyjny... jego nauka jeszcze chwilę nam zajmie.

 

I czy da się stary wygląd ustawić?

Tutaj będę miał inną propozycję... ale potem... muszę dawkować dobre newsy :mrgreen:

 

Dlaczego jak otwieram wątek, który już czytałam, a są jakieś nowe posty, otwiera mi się od początku?

Niestety tabele "przeczytanych tematów" nie wytrzymały migracji :cry:

 

ałuję tylko jednej rzeczy- teraz już nie mogę sobie zrobić kawy podczas zmiany jednej strony wątku na drugą...To spora niedogodność....Cóż pzyjdzie przywyknąć ;)

To akurat mogę przywrócić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabialiśmy taką zmianę na innym forum i jednak wróciły na lewą stronę , zobaczymy co na to reszta userów ;)

To kwestia gustu. Myślę jednak, że nie jest to tak złe aby nie dać szansy temu rozwiązaniu. Dla mnie np. takie rozwiązanie jest bardziej czytelne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak tu dziwnie, ale nie nadążam :D

 

Dlaczego jak otwieram wątek, który już czytałam, a są jakieś nowe posty, otwiera mi się od początku?

 

trzeba klikac taka mala karteczke przy temacie to przeskoczy od razu do nieczytanych postow

 

 

Mozna w jakis sposob ograniczyc wielkosc pokazywanych zdjec w podpisie ?

czasami jest tak ze linkowane zdjecie jest ogromne i teraz pokazuje sie baaardzo duze :evil:

a do reszty pewnie da sie przyzwyczic 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprzeczytane posty sprzed rewolucji to jedno, teraz też mi się otwiera od początku, mimo, ze przed chwilą czytałam dany temat.

 

 

Brakuje mi okienka na szybką odpowiedź i szczerze mówiąc języka polskiego :wink: .

Cytowania selektywnego też nie ma.

 

To tak na szybko :) .

 

edit. o języku widzę, że to nieaktualne, natomiast klikanie w tą małą ikonkę jest męczące :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprzeczytane posty sprzed rewolucji to jedno, teraz też mi się otwiera od początku, mimo, ze przed chwilą czytałam dany temat.

 

 

Brakuje mi okienka na szybką odpowiedź i szczerze mówiąc języka polskiego :wink: .

Cytowania selektywnego też nie ma.

 

To tak na szybko :) .

 

edit. o języku widzę, że to nieaktualne, natomiast klikanie w tą małą ikonkę jest męczące :mrgreen: .

 

cytowanie bylo by dobre , moze da sie zrobic tak jak bylo zeby nie klikac w ta mala ikonke tylko na temat i zeby przeskakiwalo do nieczytanych :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pod temat może wrócić okno "Szybkiej odpowiedzi" ?

jest już włączone. Troche inaczej funkcjonuje - ale jest :)

Yyy.. ja nie widzę :roll:

 

 

A w ogóle to super, że się udało, trochę nudno było bez The Forum :mrgreen: :wink:

Dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna w jakis sposob ograniczyc wielkosc pokazywanych zdjec w podpisie ?

Poszukam - pewnie tak. Dało się w poprzednim skrypcie - pewnie i tutaj też :D

 

cytowanie bylo by dobre , moze da sie zrobic tak jak bylo zeby nie klikac w ta mala ikonke tylko na temat i zeby przeskakiwalo do nieczytanych :?:

No to byłoby dobre... też warto poszukać :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pod temat może wrócić okno "Szybkiej odpowiedzi" ?

jest już włączone. Troche inaczej funkcjonuje - ale jest :)

Yyy.. ja nie widzę :roll:

na samym dole - przycisk "Szybka odpowiedz" - nacisnij na niego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...