Skocz do zawartości

mini spot Sławinek i okolice


joanna7f

Rekomendowane odpowiedzi

Przegonili mnie z ogolnego forum Lublina więc zakładam nowy wątek :P

 

Agata, Waraxe, Marcin LU proponuje dzisiaj mały spocik o 20 np. na parkingu pod skansenem, co Wy na to?

 

 

 

 

 

 

 

ups, pomyliłam fora :| niechcący dałam na ogólnym :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Napisz do moda by temat przeniósł do działu Spotkania Forumowe. Choć z pewnych powodów konsekwencje Ci raczej nie grożą, a nawet tym PW zaplusujesz... :wink: :) . Jak temat zostanie przeniesiony to wtedy odpiszę w sprawie spotkania; tu tego nie zrobię, bo jako Bywalec nie chcę brać udziału w procederze. Ja na taryfę ulgową raczej liczyć nie mogę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam godzinę temu. Śnieg jest, ale dużo aut parkuje i świeci słoneczko. Wieczorem może być ubogo w śnieg.

a to ja innym razem się pojawię jak będzie po czym poćwiczyć. Dzisiaj już zaliczone ślizganie pod Lidlem :wink:

 

 

ja wczoraj pod tesco miałem ósemki i cwiczenia dookoła wózka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waraxe, po co Ci Marcin?!? ;):mrgreen:

 

Marcin chyba wziął to do siebie i zrejterował czyli nie dotarł, choć miał najbliżej :P :wink:.

 

Było mroźno i kameralnie, ale pododdział lubelski rozpoczął swą działalność. Głównodowodzące - Agata i Asia - czapki panowie przed nimi w dół! Wiedza o Subaru i ogólnomotoryzacyjna taka, że z kolegą aż zaniemówiliśmy, a później nieśmiało staraliśmy się dorównać :).

 

Agata - szerokości i przyczepności jutro, ale SAWD w Legasiu i żadna droga niestraszna.

Asia - Forek śliczny (choć już umorusany :P), no i ta kamera cofania... :). Bezszkodowej jazdy i takiej jak na początku spotkania, po kraweżniku i pasie śniegowym; w końcu to Forek :)

 

Wszystko to za przyzwoleniem ojca dyrektora siekli :), który równie szybko podjechał, jak i nas opuścił, ale na pożegnanie pozdrowił ładnym slajdem.

 

Wszystkich wyżej wymienionych (plus zmarznięta partnerka siekli) pozdrawiam w imieniu swoim i kolegi Darka :wink: :mrgreen:. Standardowe pozdrowienia dla Q, którego tym razem...nigdzie nie spotkałem :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było się spotkać. Pozdrawiam wszystkich obecnych. mam nadzieję, że te mini spoty w przyszłości będą się odbywać. Miło było poznać innym miłośników jedynej słusznej marki:)

 

Z tą wiedzą to nie przesadzałabym:) jeszcze dużo nauki przede mną;p

 

Chyba nie tylko ja lubię tego mojego legasia bo jacyś paparazzi zrobili mi zdjęcie na trasie do Krakowa :? ciekawe ile mnie ta przyjemność będzie kosztować:/

 

Waraxe do zobaczenia w Krakowie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no maładcy :mrgreen: , twardym trzeba być , nie miętkim :twisted: - i zrobiliście spota;

 

w sumie brawo :!: może jak nas nie przegonicie, to będą dwa miejsca spotkań w Lbn...

 

pozdrowienia dla wszystkich, oczywiście dla waraxe szczególne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolegi Darka :wink: :mrgreen:

 

tak właśnie myślałam ale nie chciałam się machnąć :P

 

po kraweżniku i pasie śniegowym; w końcu to Forek :)

 

lubię jeździć po krawężnikach i pasach zieleni/śniegowych, taka mała odmiana a jak cieszy! :D

 

zrobili mi zdjęcie na trasie do Krakowa :?

 

Nie przejmuj się... ważne żeby ładnie wyjść na zdjęciu :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się... ważne żeby ładnie wyjść na zdjęciu :mrgreen::lol:

no właśnie nie wiem jaką minę zrobiłam:p

 

Q mam nadzieję, że może następnym razem spotkamy się w większym gronie:)

chociaż fajnie było się spotkać nawet w tak małym gronie:)

 

Waraxe tą wiedzę posiadam tylko dlatego, że testowałam różne samochody i zwracam uwagę na takie szczegóły:)

 

mam nadzieję, że jak będę następnym razem w Lublinie to uda się zorganizować jakieś spotkanie:)

pozdrawiam Was wszystkich

do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nadejszła wiekopomna chwila na II mini spot Sławinkowski :)

Ostatnio wypadło mi coś bardzo ważnego i przybyć nie mogłem chociaż miałem najbliżej ale teraz już nie zawiodę was drooooodzy forumowicze :)

 

Proponuję najbliższy weekend najlepiej sobota tak po 13-14 ale niestety ja będę mógł zostać tylko do 17 i to samo w niedzielę też do 17 niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam :D

 

Joanno moja powiedziec mi gdzie ten twój Sławinek?

Bo ja znam poza Lbn, tylko Lubartów

 

Nie podpadaj, chłopcze, nie podpadaj! :mrgreen: :wink:. My wiemy gdzie jest Ursynów, a gdzie jest Piaseczno :P. A jeśli mnie pamięć nie myli to znasz jeszcze Serniki lub Wolę Sernicką :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam :D

 

Joanno moja powiedziec mi gdzie ten twój Sławinek?

Bo ja znam poza Lbn, tylko Lubartów

 

Nie podpadaj, chłopcze, nie podpadaj! :mrgreen: :wink:. My wiemy gdzie jest Ursynów, a gdzie jest Piaseczno :P. A jeśli mnie pamięć nie myli to znasz jeszcze Serniki lub Wolę Sernicką :P

 

tak znam :P bo tam mieszkała koleżanka zanim przeniosła się na studia do wawy :)

 

a słowinek objechałem bokiem al.solidarności jak jechałem na czechów na ul.braci wieniawskich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...