Skocz do zawartości

Cyna nr. 11 Zapraszamy !


vert

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze jako że prawdopodobnie będę pomagał Andrzejowi Koperowi Pomagać w organizacji imprezy pojawiają się podstawowe pytania.Pierwsze z nich to kiedy miała by się ta cyna odbyć ?

 

Dla mnie realne przygotowanie takiej imprezy aby byla w pełni profesjonalna to MARZEC a miejsce to Nowe Miasto nad Pilicą.

Jeśli chcemy zrobić kilka prób bez rozwalania aut to słomczyn odpada jak dla mnie po jesli bedzie tam mokro to wiemy ze tamtejsze tereny zamieniają się w poligon :idea:

 

Zatem czy jesteście zainteresowani marcem ?

 

Reszta zostanie bez zmian.Czyli będą pomiary czasu profi,sędziowie,catering i fajne nagrody.

Podział na klasy oczywiscie zrobimy.Pytanie czy zawodnicy startujący w RSMP tez mają wstęp czy nie ? :mrgreen:

 

Proszę o komentarze,sugestie i inne pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

vert, pomysł super, ja na pewno towarzysko-promocyjnie wpadnę Niebieskim :lol: , bo jechać nie będe... ale za to wezmę naszego wspólnego znajomego od dawna (jak się okazuje), czyli Karmana :D

no dalej ludzie - jest pomysł, jest propozycja, jest organizacja - wbijać sie w wątek :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie , że coś ruszyło :!:

 

Vert imho idealnie byłoby połączyć NMnP i Słomke. Zrobic w sumie z 6-8 prób, np 4-5 w NMnP i 2x tor plus Giełda na Słomce i byłby gites malines.

 

I jeszcze jedno najważniejsze :!: :wink: Nie ma mnie od 2.04 do 18.04 więc nawet nie myśl o robieniu tego w tym terminie :twisted: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe pamietajcie ze robienie imprezy na 2 terenach to spory koszt !

 

Wydaje mi sie , ze Slomczyn w marcu i kwietniu odpada ze wzgledu pogodę . A jechanie zeby zrobic tylko tor malo ekonomiczne. Chyba , że start (1tor)i metę (2tor)zrobic w Słomczynie ale to koszty wpisowego pewnie znacznie podniesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę pomagał Andrzejowi Koperowi Pomagać w organizacji

 

Vert , Ty robisz Cynę 11 :idea: a ja pomagam Ci w tym żeby zawodnicy złapali właściwy rytm...... :mrgreen:

Przy okazji , Klasa Subaru bez turbo i Subaru diesel to priorytet więc trzeba tak ustawic próby żeby te auta mogły wygrac...generalkę :mrgreen: ( no i "sej" Raja..... :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...