Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedałem bo szukam czegos typu Outback.

Marcin Ci wysłał ofertę OBK z Wisły ???

 

 

Lista

- Juras

- Shrekair

- Mark L.A.

- Marek

- Tomek

- CINO M

- subarka1

 

 

Poza tym, gdzie jest ten gościu od EVO ??? Brakło go na spocie i zamiast kłócić sie ... co jest szybsze, STI czy EVO, ty my sie kurna zadyskutowali na śmierć z Dyźkiem , co jest szybsze , Szerszeń czy Mamba .... najwidoczniej brakowało nam ciemnej strony mocy. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, gdzie jest ten gościu od EVO ???

Przeca Zdzisek sprzedał auto :mrgreen:

 

zamiast kłócić sie ... co jest szybsze, STI czy EVO, ty my sie kurna zadyskutowali na śmierć z Dyźkiem , co jest szybsze , Szerszeń czy Mamba .... najwidoczniej brakowało nam ciemnej strony mocy. :mrgreen:

Sami wiecie że wszystko zależy od konfiguracji - Czarna Mamba jak sądzę będzie mega lekka i ze sporą mocą, moje auto to zwykły rodzinny dupowóz :P

Jak byłem bodaj w listopadzie w Race Rencie na dniu otwartym to Mat.b wyśmiał moją mapę :mrgreen: wkurzyłem się i chciałem nową mapę zrobić w tym roku ale stwierdziłem że na razie szkoda kasy wyrzucać na nową mapę jak po montażu podtrzymania turbo (mam taki plan) a co za tym idzie także nowego kompa trzeba i tak robić nową mapę :wink: Po zamontowaniu podtrzymania turbo auto będzie strasznie zapinkalać na takich wolnych Tychach :twisted:

 

 

Wielkie sorki Panowie, że ostatnio zaniedbuje spoty, ale jestem zawalony robotą (sezon się zbliża) a w weekendy praktycznie mnie nie ma (albo wyjazdy firmowe albo rodzinne), w lutym powinienem mieć więcej czasu więc mam nadzieję się z Wami spotkać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem bo szukam czegos typu Outback.

Marcin Ci wysłał ofertę OBK z Wisły ???

 

Tak tylko to jest zwykłe Legacy. Fakt, że mega dobre :mrgreen: ale się zastanawiam. Chciałem coś wygodnego na te nasze k*#$%^ drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CINO M, witamy w wątku Beskidzkim .

 

 

 

Tak tylko to jest zwykłe Legacy.

... a OKB to niby że inne auto jest ? Dmuchany zawias i kupę niepotrzebnych plastików znajdziesz na alledrogo . Na zdjęciach Legaś z Wisły wygląda przyzwoicie, ma rekomendacje Marcina, więc warto go zobaczyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholernie mnie korci ten Legacy z Wisły.

Narazie mam lipę z czasem ale jak sie już ogarnę to napewno jazda testowa będzie;)

PS. Marcin dostałem fotki Legacy ale chciałem jeszcze fotki tego Outbacka - jak masz oczywiście :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !!!!!

Spot w sobotę albo w niedzielę 29-30 styczeń 2011 - ze wskazaniem na niedzielę

Kiełbasę każdy przywozi !!! herbata będzie w garnku ale termos pełny można zabrać i po 20 zł na traktor żeby ubił śnieg :!:

Warunkiem spota jest śnieg :!: :!: :!: :!: chyba że się zrobi błotnego :mrgreen:

Zapraszam do dyskusji czy sobota czy niedziela i o wpisywanie się na listę

Niedziela

- Juras

- Shrekair

- Mark L.A.

- Marek

- Tomek

- CINO M

- subarka1

- karolwa (jeżeli udało by się to zorganizować w niedzielę po południu :) )

Sobota

-

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie bez Subaru więc wpadnę z aparatem :mrgreen:

Niedziela

- Juras

- Shrekair

- Mark L.A.

- Marek

- Tomek

- CINO M

- subarka1

- karolwa (jeżeli udało by się to zorganizować w niedzielę po południu )

- EVAN

Sobota

-

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela

- Juras

- Shrekair

- Mark L.A.

- Marek

- Tomek

- CINO M

- subarka1

- karolwa (jeżeli udało by się to zorganizować w niedzielę po południu )

- EVAN

-adamsolberg

Sobota

-

-

 

PS. Koledzy Subarowicze z USA mają na spotach (chyba jakiś spot- 3 subarki w kadrze) ciekawe pomysły :P

...Walczył do końca :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qba25, jeśli jechałeś dzisiaj dwupasem przez Tychy około 13.00 to pozdrawiam. Mijaliśmy się przy rozjeździe na S1 i DK86 :) A przynajmniej widziałem zielonego Buga kombi ze świnką. :)

Tak, to byłem ja. Sunęliśmy sobie ze srebrnym, wolnossącym hawkeye'm w stronę Bielska. Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli w pracy nic nie będę miał w niedziele niezwykłego to się pojawię na spocie ale to będzie decyzja podjęta na biegowo tym bardziej że jeszcze trochę chyrlam i wolałbym się nie przeziębić na resztki poprzedniego przeziębienia..

 

pozdro, ondo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może przyjechać mój kolega maluchem z klata?

... byle nie z owłosioną . :mrgreen:

Na razie brak śniegu

... monitorujemy, ale szanse na większy śnieg na razie znikome .

Jak do jutra wieczorem nic nie spadnie, to proponuję przełożyć spota na następną niedzielę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...