Skocz do zawartości

Legacy I\/ LGT


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

zeby otworzyc klape bagaznika pilotem musisz przytrzymac dluzej guzik niz normalnie np otwierajac drzwi!

Dzięki działa - dał bym Ci pomuka :!: :mrgreen:

ciekaw jestem kiedy zaczniesz modzic cos przy silniku :D

Myślę że nie będzie trzeba :!: tylko będę dbał o niego żeby mu konie nie zdechły :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro to są fele z twojego starego Legacy to LGT ma piasty 5x100?

Tak są ze starego - 5*100 ale otwór centrujący jest 56 a nie 51- jak w starym !!

Odnośnie tych 16- tek moich starych to weszły tylko dlatego że klocki są przydarte i zacisk poszedł do wewnątrz !!!! na nowych klockach podejrzewam że nie wejdą i trzeba będzie kupić 17- tki na przyszłą zimę :!:

Jurasku podjedz na male wzniesienie, moze byc nawet mini gorka ze sniegu coby sie staczal delikatnie i sprawdz czy ma, proste :wink:

Wiem jak się to sprawdza i jak to działa ( jestem z gór)- dużo tego używałem w starem legacu III :!: w I\/ LGT -tego widocznie nie ma :evil: - bo zjeżdza :!: Jestem ciekawy czy amerykańce tego nie mają czy jest coś zepsute :?:

 

-- 11 gru 2010, o 19:03 --

 

Juras K, nie chciałeś czerwonego

Wiedziałem że mi to będziecie wypominać ale jak chciałem kupić Śnieżynkę (białego) to 2 tygodnie temu gość ją sprzedał a przy granatowym gościu nie był słowny i sprzedał mi go sprzed nosa :!: Wiśniowy też się mi podoba - a stan jego to igiełka i grzechem by było go nie kupić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tych 16- tek moich starych to weszły tylko dlatego że klocki są przydarte i zacisk poszedł do wewnątrz !!!! na nowych klockach podejrzewam że nie wejdą i trzeba będzie kupić 17- tki na przyszłą zimę :!:

ALY68731U20 - podobno seryjne w legacu gt. 16" cali na zimę jednak nie jest takie złe... :)

Od czasu do czasu ktoś na forum sprzedaje.

 

Autko fajne, ma pazur.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Juras K 8)

 

Ktoś sie moze wypowiedziec co jest szybsze, czy 2.5GT czy 3.0 ?

Według "cars101" GT manual 0-60mph 5.1~5.7 sec (zmierzone).

3.0 według katalogu 0-100 km/h 6.9, nie wiadomo jak w rzeczywistości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...