Skocz do zawartości

Nowy Legacy


haubi65

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W Zimie ma wejsc do sprzedazy nowy Legacy. Bedzie rowniez wersja Hybridowa, ktora jest zdecydowanie moim faworytem za 2-3 lata.

 

http://img98.imageshack.us/my.php?image ... cy2bu5.jpg

 

Bałem się otworzyć tego linka, teraz boję sie myśleć jak zmienią ten koncept...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest vollhybrid tylko Motor nach Millerprinzip ze wspomaganiem elektrycznym. 6L na 100km i 258Hp przy 346 Nm dla mnie sa ok i jak taki Legacy sie pojawi to bede jednym z pierwszych co go kupi.

Mowic to mozna duzo szczegolnie jak sie cos przespalo i jest technologicznie opoznionym. :twisted:

Audi na przyklad zrezygnowalo z Hybrydy Q7 , Porsche rowniez poniewaz nie daja rady z plynnym przelanczaniem pomiedzy jedostka elektryczna i spalinowa. Poza tym takie potwory jak Q7 sa teraz na zachodzie mega out i porzadny czlowiek wstydzi sie czyms takim jezdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to, że hybrydy są ślepym zaułkiem rozwoju motoryzacji - jak niektórzy twierdzą.

dokładnie. Hybrydy nie są rozwiązaniem na kurczące się zasoby paliwowe. Ewentualnie tylko opóźnią moment braku zasobów.

Rozwiązaniem są alternatywne źródła energii - silniki wodorowe, wykorzystanie energii słonecznej, wykorzystanie odpadów biologicznych itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak warp naped a ja uwazam ze teleportacja jest najlepsza :razz: . Pewnie ze hybrid nie jest napedem koncowym ale waznym polem do zdobywanie doswidczenia w odchodzeniu od silnika spalinowego do elektrycznego, ktory jest o wiele tanszy w eksplatacji (brak zuzycia, oleju itp.) . Wodor to trzeba najpierw wytworzyc i zmagazynowac jak ci auto tydzien postoi to masz pusty zbiornik. No i infrastruktury nie ma. Biopaliwa tylko zabieraja pola uprawne a pol swiata gloduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q7 sa teraz na zachodzie mega out i porzadny czlowiek wstydzi sie czyms takim jezdzic.

A Forester to ponoc najchetniej kupowane auto przez lesbijki, ale kto by sie tym przejmowal ;-)

 

[ Dodano: Pią Sie 08, 2008 6:07 am ]

tak tak warp naped a ja uwazam ze teleportacja jest najlepsza

Teleport z dzwiekiem boxera? Ale bedzie go bardzko krotko slychac :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...