Skocz do zawartości

Nowy Legacy


haubi65

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie powiem, ze kusi mnie ta wersja strasznie...

(mozna w hd nawet sobie wlaczyc :) )

 

Czy ktos wie w jaki sposob przekazywany jest naped przy takiej skrzyni automatycznej? Czy auto ma srodkowy dyferencjal?

W opisach na www jest napisane, ze naped jest staly... wiec wskazuje to na obecnosc dyfra... Pytanie czy sa jakies roznice w porownaniu do wersji z manualna skrzynia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez kilka dni mozliwa jeszcze jazda probna...

 

Wiadomo do kiedy dokladnie? Sprobowalbym sie ustawic ze spotkaniami w Warszawie zeby zdazyc.

 

Jazda 200 tym autem to tak jak 130 innym - cisza, spokój, fajnie

 

A jak tam 18 felgi? Komfort lepszy czy porownywalny z wrx/sti?

 

No i pytanie o naped pozostaje. Jak tam sie dzieli moment obrotowy? Jakas elektronika rozdziela?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centralny dyfer, na tył 59%, automatyczna blokada na centralnym przez sprzęgło wielopłytowe mokre. Czyli podobnie jak zawsze ;)

 

Komfort jazdy - wg mnie trochę bardziej miękki niż moje Spec.B. Ma odrobinę szersze opony (225/40), ale nie wpływa to negatywnie na zachowanie na koleinach itp.

 

Na duży plus zasługuje skrzynia, w stosunku do Śnieżki duży skok do przodu - zmienia bardzo płynnie, na postoju nie ciągnie tak mocno jak poprzednia, znacznie bardziej hamuje silnikiem nawet w trybie "D", jeszcze ładniej daje międzygaz przy redukcji.

 

Łopatki kręcą się wraz z kierownicą - ja wolę takie które są na stałe przy kolumnie kierownicy, ale jest to kwestia gustu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to glupoty pisze... bo wiskoze stosuje sie tylko jako centralne lsd do rozdzialu momentu miedzy osiami... chyba :)

 

:arrow: Inaczej; czy z tylu jest mechanizm roznicowy otwarty?

 

P Andrzeju, do kiedy to legacy jest u państwa w salonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Jakbyś się nie wyrobił do Warszawy to ja również mam takie auto do jazdy więc zapraszam ;)

Odczucia z jazdy - nazwijcie mnie starą pierdołą ;) ale tam wolę Legacy GT niż STI ;) Serio. Powodów jest kilka jak choćby to, że za słaby ze mnie driver coby STI wykorzystać w pełni a Legaś to taki cichociemny niby nic ale jak trzeba to.... :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zauwazylem, Ze legas z drucianym grillem wzbudza zainteresowanie na autobahnie co chwila ktos wyprzedza a potem wjezdza przed nos i sie gapi we wsteczne. Auto wyglada naprawde zacnie. No i elastyczniosc tez niebywala przy aktualnym zuzyciu 7,2 L/100km

Nastepnym razem zrobe Video 120-160 ale wielkiej roznicy do GT to nie widze :P . Zaczyna sie pewnie dopiero tam gdzie moj licznik sie konczy :D

 

http://img227.imageshack.us/i/s5011244b.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Jakbyś się nie wyrobił do Warszawy to ja również mam takie auto do jazdy więc zapraszam ;)

Odczucia z jazdy - nazwijcie mnie starą pierdołą ;) ale tam wolę Legacy GT niż STI ;) Serio. Powodów jest kilka jak choćby to, że za słaby ze mnie driver coby STI wykorzystać w pełni a Legaś to taki cichociemny niby nic ale jak trzeba to.... :D

Pozdrawiam

 

Super. Napewno skorzystam zeby sie tym autem przejechac. Czy w wersji kombi - ta wersja GT- wystepuje w wersji "z kratka"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko krótka scenka z trochę dłuższego pościgu :) On za każdym razem zwalniał przed zakrętami, podejrzewam że trochę się bał. Ale zawsze elegancko robił miejsce i zjeżdżał na prawy :) Na prostych potem doganiał i - co ciekawe - lekko odchodził. Nie to, żeby zostawiał nas strasznie w tyle. Jednak mimo 400KM te ponad dwie tony robią swoje widocznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...