Skocz do zawartości

Imprelica? Celipreza? Generalnie: dziecko FHI i TMC


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

O pomyśle było wiadomo od dawna, przetoczyły się też przez forum dyskusje na ten temat, ale że zaczynają się pojawiać już spekulacje prasowe i "spy shots" / photoshopy, czas założyć na Forum odpowiedni wątek 8).

 

Tak to cudo autorstwa Fuji Heavy Industries i Toyota Motor Corporation ma wyglądać:

 

84885250.jpg

 

Ma być RWD, ma być też niedrogie. W podstawowej wersji ma mieć 175 bhp, w topowej - 2.5T znany z STI MY'08 (o nim, nota bene, rozmawiamy w oddzielnym wątku :mrgreen:)

 

Cały artykuł: http://www.autocar.co.uk/News/NewsArtic ... s/232133/#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 701
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

(...) Ma być RWD, ma być też niedrogie. W podstawowej wersji ma mieć 175 bhp, w topowej - 2.5T znany z STI MY'08 (o nim, nota bene, rozmawiamy w oddzielnym wątku :mrgreen:)

 

Cały artykuł: http://www.autocar.co.uk/News/NewsArtic ... s/232133/#

Subarowskie 2.5T w Tojocie? :roll:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zartujesz chyba :?: :lol:

watpie, bardzo watpie, zeby Tojota, szczegolnie w swietle ostatnich wydarzen ( :mrgreen: ) poszlaby na to, ze montowac to badziewie w swych autach, szczegolnie w Celicezie... :razz: :mrgreen::lol:

 

poza tym, jak dotad byla mowa, ze w wersji GT-Four ma byc 2.0T z JDM STI :cool:

wiec badzmy w dobrej wierze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w Polsce wszystkie auta są droższe niż gdzie indziej

 

a ja mysle ze ta wersja z 2.0 NA nie bedzie wcale drozsza niz gdzie indziej. co innego 2.5T (akcyza)...

 

Swoja droga jesli z tego 2.0 zrobia cos co sie chetnie bedzie wkrecalo na obroty, to to moze byc fajne! Bo co prawda aktualna dwojka jezdzi porzadnie, ale demonem predkosci nie jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, ze cos takiego ma niby powstac. Zawsze brakowalo mi w Subaru, ze topowa najszybsza wersja nie miala stylistyki coupe. Owszem, byla praktyczna ale takie auta maja zapierdzielac i dawac frajde z jazdy a nie miescic cala rodzine i ogromne bagaze (co nie zmienia faktu, ze Imprezy jak dla mnie byly zawsze swietne wizualnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, byla praktyczna ale takie auta maja zapierdzielac i dawac frajde z jazdy a nie miescic cala rodzine i ogromne bagaze (co nie zmienia faktu, ze Imprezy jak dla mnie byly zawsze swietne wizualnie)

 

Jak pokazuje przykład Imprezy STi JDM jedno drugiemu nie przeczy ;-)

 

 

Zawsze brakowalo mi w Subaru, ze topowa najszybsza wersja nie miala stylistyki coupe.

 

Pewny jesteś ? :P

 

type%20r%20impreza.jpg

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewny jesteś ?

Coupe powinno mieć podnoszoną tylnią szybę razem z klapą bagażnika

to jest akurat tzw. lift-back...

klasyczne coupe - podnosi sie tylko sam klapa (zupelnie jak w sedanie... np. w tym 2-drzwiowym z fotki WRC Fana :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, byla praktyczna ale takie auta maja zapierdzielac i dawac frajde z jazdy a nie miescic cala rodzine i ogromne bagaze (co nie zmienia faktu, ze Imprezy jak dla mnie byly zawsze swietne wizualnie)

 

Jak pokazuje przykład Imprezy STi JDM jedno drugiemu nie przeczy ;-)

 

 

Zawsze brakowalo mi w Subaru, ze topowa najszybsza wersja nie miala stylistyki coupe.

 

Pewny jesteś ? :P

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

 

wiem wiem, tylko, ze GT coupe wyglada praktycznie tak samo jak sedan tylko z zaspawanymi drzwiami. Brakuje moim zdaniem w Subaru prawdziwej sportowej kupety. Zobaczcie jak fajnie wygladaja M3 e-46 i e-92, piekne szybkie i luksusowe auta. Poza tym Coupe Subaru staloby sie bardziej prestizowe i mniej spotykane na drogach

Wbrew pozorom i coupe potrafi byc 'rodzinne'. Jakie rzeczy przewozilem honda... byscie nie uwierzyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...