Skocz do zawartości

SUBARU DO ŚLUBU


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

Bzyq - też byłbym zainteresowany Jestem z Będzina, wesele w Milowicach, ślub w Grodźcu, termin 13/10/2012. Możesz podesłać mi na priv Twój numer tel albo email? Dzięki wielkie

 

 

 

Trochę chęci i samozaparcia, a na tym forum na pewno znajdziesz nr tel. Podpowiedź -> Dział Sprzedam, nie mój wątek.

 

Z tym, że data tak odległa że hoho. Podobno w 2012 ma być kuniec świata:D:D

 

P.S. Żeby nie było, że za free wożę czy coś komuś konkurencję robie... Oj nie. Pestka ładnie to uzasadnił "Moją pasja są samochody, głównie sportowe, marze o tym by pojechać do ślubu Subaru.", ale pewnie nawet nie wie, że mu to odpisałem bo napisał aż 1 post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Was forumowicze!!!. Nazywam się Marcin Gaś. Jestem z małej wioski nieopodal Cieszyna. Mam do was ogromną prośbę. Otóż 10 Września 2011 roku mój brat bierze ślub. I ja jako starosta chce mu zrobić niespodziankę i chciałbym aby wiozła go do ślubu piękna subarka STi. Wszystko z racji tego że, razem z bratem jesteśmy miłośnikami rajdów samochodowych, startujemy razem w RPP, a przecież Subaru to legenda rajdów. Dlatego poszukuję kogoś kto chętnie by mi pomógł. Do przejechania owym samochodem w dniu ślubu będzie ok 30 km. Dzięki i pozdrawiam!! Czekam na wasze odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, ja również poszukuję subaru do ślubu, konkretnie imprezka sti kolor niebieski rocznik od 2004-2007.Ślub odbędzie się 13 sierpnia tego roku ( za 3 tygodnie ), jestem z Krakowa. Proszę o pomoc w spełnieniu marzenia mojego i narzeczonego, moje gg 6921050. Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Czy ktos z Poznania mialby dobre serce i zawiozl nas za niewielka oplata 10 wrzesnia 2011r. po 14:00. do slubu?

 

Chodzi tylko o przejazd z domu do kosciola w 1 strone (z Wildy na Srodke).

Calosc zajmie maksymalnie 30-45 min.

 

CHodzi o Subaru Impreza, bo to autko jest naszym marzeniem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

taki pomysl mi wpadl - moze ktos chce poratowac forumowicza w potrzebie i zawiezc ok 20km z USC do imprezowni w Gdyni ?

Mialem jechac swoim Forkiem ale niestety pocalowal sie niechcacy na rondzie z Seatem i wyglada obecnie niereprezentacyjnie.

Glosno-pierdzaca Impreza, najlepiej klasyczny brzydal niebiesko-zloty, to by bylo to !

Stare karoce i limuzyny mnie nie rajcuja, dajcie znac kto jest z okolicy i ma czas i ochote 3go wrzesnia :)

 

Pozdrawiam,

Pawel

 

tel. 605 891 633

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam, poszukuję w przystępnej cenie Subaru WRX STi do ślubu na dzień 16 Czerwca 2011r, najlepiej niebieski na złotych lub białych felgach. Lokalizacja dość nietypowa: Przyjazd do mnie do Jaworzynki (22km za Wisłą), przejazd do Trinec (Czechy, odległość ok 30km ode mnie), przejazd z Panią Młodą do kościoła w Czechach (ok 7km), po Ślubie przejazd do Polski na wesele w Istebnej (ok 35km od kościoła). Ślub i wesele w sobotę. Kierowca ma zagwarantowane miejsce na sali oraz nocleg w hotelu "Za Groń" w którym odbędzie się wesele. Zainteresowanych proszę o kontakt na PW lub mail: lp42rally@gmail.com Pozdrawiam Adrian :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję Subaru Imprezy z naklejkami firmowymi bądź rajdowymi na przodzie i na bokach na terenie Krakowa. Bardzo chcielibyśmy mieć zdjęcia ślubne plenerowe z takowym samochodem (oczywiście zapłacimy). Właściciel oczywiście może być obecny podczas wynajmu (koło dwóch godzinek). Jest to moje małe marzenie ... PROSZĘ O POMOC (termin 8 albo 9 albo 10 października)

 

kontakt mailowy kasska13@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś przez Waszą stronkę nie idzie się doprosić o odzew. Tak więc piszę tutaj. Na 29.X tego roku poszukuję transportu w postaci wrx-a lub sti. W grę wchodzi auto nowsze niż giejtek. Miejsce: Janów Lubelski. Przy naliczaniu należności proszę pamiętać że auto posłuży do transportu właścicieli i miłośników pojazdów marki subaru :) Ewentualnie w rozliczeniu służę antycznym legacem - mało wyględnym ale na podtrzymaniu fajnie strzelającym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Potrzebne samochody w w Kujawsko-Pomorskim.

 

Bydgoszcz/Toruń? Jest ktoś chętny?

 

 

Dzięki!

 

-- 6 paź 2011, o 17:16 --

 

melina26, nie ma maila od Ciebie.

 

Napisz jeszcze raz: info@subarudoslubu.com

 

Niebieskie STi 2005 by było...

 

-- 14 paź 2011, o 11:51 --

 

Mam świetną wiadomość.

 

Wziąłem byka za rogi, znalazłem programistę i grafika i...

Robimy nową stronę SubaruDoSlubu.com

 

Zamysł jest taki, że klient będzie mógł sam robić wyceny na zasadzie Ceneo gdzie będzie mógł porównywać ceny różnych samochodów z różnych odległości (chwała Google Maps API). Poza tym kierowcy będą mogli sami uzupełniać galerie i opisy samochodów.

 

Będzie szał :P

 

Comming soon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

GeFo555, będzie będzie, to tylko projekt. Galeria na dole będzie się generować automatycznie ze wszystkich zdjęć

 

-- 13 lis 2011, o 13:22 --

 

Poszukiwane, czarne STi. Kraków i okolice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...