Skocz do zawartości

Android Auto i Car Play w XV II


Barton2B

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj sobie 250km zrobiłem z TT Go w wersji Android Auto... no jeszcze długa droga względem tego co ma komórka. W sumie na tym tle pokładowa nawigacja prezentuje się całkiem przyzwoicie. W moim odczuciu na chwilę obecną TT Go na AA dyskwalifikuje brak możliwości zmiany czegokolwiek w wybranej już trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Poczytałem jeszcze o AA w samochodzie i wychodzi na to, że brak możliwości skalowania czy przesuwania mapy na ekranie stacji to nie jest wina aplikacji firm trzecich. Po prostu Google wprowadziło takie ograniczenie by do minimum ograniczyć interakcję z ekranem. Ciekawe, że swoim mapom takiego ułomnego zachowania nie narzucają. A jak mapa działa na małym ekranie telefonu to tam już nie ma problemów by mieć bardzo rozbudowaną interakcję. Nie trzyma się to wszystko kupy :toobad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Do domu z pracy pojechałem na nawigacji Google, banalną trasą nawet zapisaną w Google o dziwo, choć nie powierzam Google czegokolwiek jeśli tylko mogę. No i dostałem za swoje bo mnie uparcie wpychała w remontowany odcinek ul. Marszałkowskiej co mnie kosztowało około 40 minut stania w korkach :facepalm: .

 

:excl: do Śródmieścia Warszawy między placem Bankowym a ul. Świętokrzyską odradzam wjeżdżać, jadąc północ południe czy odwrotnie, omijając je albo Wisłostradą (na tej wysokości korki są słabe) albo Aleją JP II. :excl:

 

W tym wątku chyba czytałem o kłopotach z kablem? Ja podłączyłem telefon fabrycznym od ładowarki i działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
33 minuty temu, Rok z Bagien napisał:

2 pytanka, jedno pewnie proste...

 

1. jaki kabelek przejściówkę kupić coby, połączyć stację mojego XV z iphonem?

2. jest jakieś ustrojstwo by CP działał bezprzewodowo?

 

  1. Zwykły, który masz w zestawie z telefonem - USB-Lightning - podpinasz USB na dole, pod "radiem" i tyle. 
  2. Nie warto - wszystkie chińskie gadżety działają kiepsko. Kabel najlepszy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, dzięki za kabelki....etc

Rozumiem, że jak zostawię ten kabelek wpięty do radia to nie rozładuje sobie aku, jak otwarta klapa w e-boxerze u niektórych?;)

 

A co z tym bezprzewodowym CP?

Kurcze mało jeżdżę w trasy i nie chce mi się bawić w celowanie kablami na 15minut...a muzyki bym z Tidala posłuchał....B)

Nie ma polskich producentów? Czegoś sprawdzonego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Rok z Bagien napisał:

dobra, dzięki za kabelki....etc

Rozumiem, że jak zostawię ten kabelek wpięty do radia to nie rozładuje sobie aku, jak otwarta klapa w e-boxerze u niektórych

Mam tak od czterech lat, sam kabel prądu nie ciągnie, zresztą stacja i tak w XV odcina zasilanie razem ze stacyjką (a wolałbym by było jak w OBK, że dopiero po dwóch minutach albo po otwarciu drzwi).

8 minut temu, Rok z Bagien napisał:

co z tym bezprzewodowym CP?

Kurcze mało jeżdżę w trasy i nie chce mi się bawić w celowanie kablami na 15minut...a muzyki bym z Tidala posłuchał....B)

Po Bluetooth nie działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2022 o 18:19, Rok z Bagien napisał:

No dobra, dzięki za kabelki....etc

Rozumiem, że jak zostawię ten kabelek wpięty do radia to nie rozładuje sobie aku, jak otwarta klapa w e-boxerze u niektórych?;)

 

A co z tym bezprzewodowym CP?

Kurcze mało jeżdżę w trasy i nie chce mi się bawić w celowanie kablami na 15minut...a muzyki bym z Tidala posłuchał....B)

Nie ma polskich producentów? Czegoś sprawdzonego?

Od początku, tj. czwarty rok leci, mam wpięte kabelki do iPhone i e-papieroska, nie ma żadnego problemu. Co do bezprzewodowego CP, to uwierz mi...nie warto! W toyocie YarisCross szanownej małżonki jest to bezprzewodowe cudo :th_dash:Tak irytującego i wku:censored:jącego rozwiązania nie widziałem! Łączy się kiedy chce, rozłącza kiedy chce, chyba robi to celowo...bo zawsze w chwili, gdzie potrzebujesz tego CP, Yanosika czy GMaps :czerwona: Za każdym razem, jak mam jechać tym samochodzikiem (nie powiem, fajne autko)...to płaczę za kabelkiem, bo oczywiście jest tylko bezprzewodowe CP :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...