Skocz do zawartości

TMC / V-Traffic


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

W ostatnich Plejadach pojawił się lakoniczny artykuł o udostępnieniu TMC dla zintegrowanych nawigacji poprzez firmę/usługi firmy V-Traffic

Czy mogę prosić o informacje jakich aut i kiedy będzie dotyczyła ta usługa.

Czy będzie dostępna via FM czy DAB+?

http://www.auto-swiat.pl/eksploatacja/cyfrowe-tmc-w-polsce/kb1jj4

 

Z poważaniem,

 

Tomek

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TMC dostępne jest w tegorocznych modelach z nową stacją multimedialną (ta co wspiera Android Auto i Car Play) 8". W przeciwieństwie do nawigacji poprzednich nie znalazłem żadnych ustawień dotyczących TMC przy radiu, więc nie wiem czy idzie po FM tylko czy po DAB również (ale u nas i tak chyba nie ma dostawcy DAB z taką treścią). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sierot mi chodziło o rocznik modelowy MY18 czyli końcówka produkcji 2017 i późniejsze. Na 100% nowe XV i Impreza gdzie jest nowy system multimedialny. Z tego co pamiętam (faktycznie nie chciało mi się zaglądnąć nawet przez szybę w salonie) to Forester i Outback też miały dostać system multimedialny z licencją aktywującą tę funkcję na terenie naszego kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

Technologia TMC odbierająca zarówno płatne jak i bezpłatne komunikaty jest dostępna w modelach XV 18MY, Impreza 18MY, Outback 18MY oraz BRZ 18MY.

Powyższe modele są wyposażone w stacje multimedialne 3. generacji - marki Harman Kardon (prosimy nie mylić z systemem nagłośnienia).

 

Pozdrawiamy,

Dział Techniczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...